באופן כללי, סתם שתדעו, אנחנו מאוד נגד אפלית שמנים. בפייסבוק, בחיים, לא חשוב איפה. ובכלל, אנחנו מאמינים שגם שמן זה סקסי. ובכל זאת, כשפרסומת חדשה שרצה ברשת מלמדת שמנות איך להסתיר את משקל גופן בפייסבוק, לא יכולנו להתעלם.

>> למרות המשקל, קווין לטיפה היא הדבר הכי סקסי שמסתובב כאן

>> חוק קימור אנרגיה: האנגלים מתים על קלי ברוק, למרות הקימורים

>> רוצים עוד כתבות? גלשו לעמוד הבית של Xnet יחסים

הקונספט, אפעס, קצת מחריד. רוצה פניות מגברים אבל סובלת ממשקל עודף? הנה כל השיטות להסתיר את זה, כולל מחשוף מאוד גדול וקצת פוטושופ לסיום.

לא, כי ככה, כמו שאת שוקלת, אין סיכוי שהם יפנו אלייך. או זה, לפחות, המסר של הפרסומת.

ומה תעשי כשהם ירצו להיפגש איתך לדייט ויגלו שאת שמנה? או, אז לפרסומת החדשה פתרון אפקטיבי במיוחד, ומציגה לינק ''איך להסתיר שאת שמנה במציאות?''.

הלינק מוביל אותנו אל יוהנה לייבוביץ', שאולי לרדת במשקל היא יודעת אבל עברית ממש לא ("שניים-שלושה מידות בבגדים"?! סירייסלי?! מה קרה, נגמר הכסף למגיה?) שמספרת לכם שנמצא הפתרון לירידה במשקל.

כן, כי עד עכשיו הוא היה ממש נסתר מעיניהם של אנשים הסובלים מעודף משקל. לא היה להם מושג שלאכול פחות פירושו גם הסיכוי לשקול פחות.

הפרסומת, שעלתה בתחילת השבוע, כבר מכה גלים ברשתות החברתיות ורוב התגובות, יש לציין, די מזועזעות. האמת? בצדק, לטעמנו. אותנו היא לא הצחיקה, אפילו לא קצת, והאמת היא שיש לנו הרגשה שיש כמה וכמה נשים שעלולות להיפגע ולחשוב שעודף משקל באמת ימנע מהן לפגוש בחורים.

צפו בפרסומת והחליטו: מצחיק ואפטקיבי או חסר טעם?