מכל החזיתות בהן הייתה יכולה קייט אפטון (נערת השער החדשה של מגזין "ספורטס אילוסטרייטד בשבילכם) להיות מותקפת, היא ממש לא ציפתה שההתקפה תבוא דווקא מהמקום שהיה ועדיין הבית החם שלה: ויקטוריה'ס סיקרט.

"אנחנו לעולם לא נשתמש עוד בקייט אפטון", אמרה סופיה נאופיטו, המלהקת הראשית של החברה, לעיתון ה"ניו יורק טיימס". “היא כמו נערת עמוד 3 עכשיו", הוסיפה וכמובן התכוונה לנערות חשופות החזה והזנותיות משהו בעמוד 3 של ה"סאן" הבריטי. “היא כמו אשת כדורגלן. היא יותר מדי בלונדינית, ויש לה את הפנים האלה שכל אחד עם מספיק כסף יכול להשיג". אאוץ'.

>> למה קייט אפטון וכל דוגמניות העל רווקות?

>> רוצים להתחיל עם אפטון? נטלי דדון תלמד אתכם איך

אבל את קייט אפטון המונולוג הזה, כמו גם שלל מונולוגים אחרים, לא ממש מעניין כרגע. היא רק בת 19 בסך הכל וכבר יש לה מיליוני מעריצים בעולם, ים של כסף וגם הוכחה גנטית שאין דבר כזה "יותר מדי בלונדינית".

בקיצור נמרץ, קייט אפטון בדרך לכבוש את העולם. וכרגע, עם כל הכבוד לסופיה נאופיטו, אף אחד לא יכול לעצור אותה.

לא רק בלונדינית?

הדהרה של אפטון אל עבר התהילה התחילה כבר בגיל צעיר והתחילה, למרבה הפלא, דווקא על סוס. כבר בתור ילדה התגלה אצל אפטון כשרון רכיבה יוצא דופן, ובעידוד הוריה ודודה, פרד אפטון, חבר קונגרס די מוכר במישיגן, שם נולדה, החלה זו לרכוב.

וזו הייתה הצלחה מסחררת.

עד גיל 16 זכתה אפטון בחמש אליפויות בארצות הברית והייתה מדורגת במקום השלישי והמאוד מכובד של אגודת APHA, אגודת הסוסים הצבעוניים של אמריקה (עזבו, הסבר ארוך. בואו רק נגיד שגם עם סוסים האמריקאים מתנהגים בעודף פוליטקלי קורקט) ונראה היה שהיא בדרך לקריירה מזהירה בתחום.

אלא שאז, כמו באגדות, קראה אפטון מודעה קטנה בעיתון על יום גיוס שעורכת סוכנות הדוגמניות הענקית "עלית" (כמו השוקולד, רק בלי הפרה) במיאמי. אפטון הגיעה לאודישנים ובצעד חריג הוחתמה הנערה בת ה-16 וחצי עוד באותו יום על חוזה דוגמנות. כוכבת נולדה, ולמזלם של כל הנוגעים בדבר צביקה הדר לא היה מעורב בזה הפעם.

על מנת שלא לייגע אתכם, בואו נעבור על הדוגמנוגרפיה כמה שיותר מהר: היא הייתה הפנים של "גס" ב2010, ועשתה שלל תצוגות אופנה ביניהן, כמובן, גם בויקוטריה'ס סיקרט, אם כי אנחנו מתארים לעצמנו שזה לא יקרה בזמן הקרוב שוב.

ב-2011 הגיעה הפריצה הגדולה שלה (נורא קשה למתוח כל כך הרבה קורות חיים של בחורה בת 19, שתדעו) כשנבחרה לדוגמנית הצעירה של השנה של "ספורט'ס אילוסטרייטד" ממש לפני שנה, במגזין בגדי הים של השנה שעברה. הקפיצה המטאורית שעשתה השנה לשער רק מוכיחה עד כמה אי אפשר לעמוד בפני הסקסיות המתפרצת שלה.

או משהו כזה.

אפטון עצמה, אגב, מסרבת לצאת מהכלים בגלל השער, ואמרה: “כל אחת יכולה להיות סקסית, זה בכלל לא קשור לאיך שאת נראית. את פשוט צריכה להיות עצמך ובעלת בטחון עצמי מספיק גבוה כדי לפלרטט ולהיות יפה. את לא צריכה רגליים ארוכות או שפתיים גדולות או איפור או סידור שיער. כל מה שאת צריכה זה להיות בן אדם נורמאלי".

ואנחנו אומרים: מסכימים עם כל מילה, אבל זה אף פעם לא מזיק כשיש לך את כל אלה. אבל היי, אנחנו מתים על ההיתממות.

תכבוש את העולם?

עד כמה אפטון בדרך למעלה יעיד סרטון היו-טיוב שבו צולמה (בבגדים. מלאים. אז תרגיעו) רוקדת את ריקוד ה"דוגי" בסטייפלס סנטר בלוס אנג'לס (הנה,הסרטון פה למטה), בעת משחק של הקליפרס. אותנו הרבה יותר מדאיג שהיא נתפסה במשחק של הקליפרס, אבל היי, כל אחד והסטיות שלו.

הסרטון הלא מיוחד בעליל הזה הפך ללהיט טוויטר וזכה עד היום ליותר משלושה מיליון צפיות, מספרים ששמורים בדרך כלל רק לחתולים שיודעים להכניס את הראש לארגז. הנתון הזה, מוכיח בעיקר דבר אחד: כבר הרבה זמן שלא הייתה באמריקה דוגמנית אהובה כל כך.

ובאמת, למה לא? היא "אול אמריקן-אמריקן" קלאסית. יש לה את החיוך, יש לה את הבלונד, יש לה את הנאיביות המטופשת הזו שבאמריקה כל כך אוהבים, היא רק בת 19, היא חרוצה, עובדת קשה, באה ממשפחה מתפקדת, רווקה שמחכה לבחור שלה (ועל כך כתבנו בהרחבה כאן) ולא מתפשרת וגם, נו, הולכת רוב הזמן עם מעט מאוד בגדים.

אז מה כבר יש לא לאהוב?

השנה הזאת, עם זאת, תהיה השנה הקובעת בחייה של אפטון. זינוק מטאורי כזה מקפיץ אותה לרשימה אחת עם גדולות באמת כמו אל מקפירסון, היידי קלום וטיירה בנקס. עכשיו, כמובן, נשאלת השאלה אם היא גם יכולה להישאר שם.