בעוד כמה שנים (האמת שעם קצב ההתקדמות המטאורי שלו, זה כנראה יהיה בעוד כמה שעות), כולנו נצחק שפעם העזנו בכלל להעלות כתבה שמציגה את השחקן כריס פיין בתור "ההוא שאתם עוד לא מכירים וכדאי שתכירו".

אבל כרגע כריס פיין הוא בהחלט במקום הראשון ברשימת הלוהטים שכדאי שתכירו. עם כריזמה מפה ועד הכוכבים, גיק שיק שאין כמוהו, נפש רגישה ופואטית וגם מועמד כמעט ודאי להיות הג'יימס בונד הבא, לא פלא שאמריקה כולה מתעסקת רק בבחור אחד רגע לפני יום האהבה הגדול.

וזו, אם לא אכפת לכם, רמת להיטות שלא יצא לנו לפגוש בה כבר הרבה מאוד זמן.

בלי בגדים, עם משקפיים

אם תסתכלו על התמונה של כריס פיין מ-2004 יהיה קצת קשה להבין איך אחרי שמונה שנים בלבד הוא בדרך להפוך לגבר הלוהט ביותר בעולם, במקום, אתם יודעים, להיות זה שחוטף מכות בעבודה.

וככה הוא נראה ב-2004. סקסי? לא בטוח. כריס פיין (צילום: gettyimages)
וככה הוא נראה ב-2004. סקסי? לא בטוח. כריס פיין (צילום: gettyimages)

אבל לאט ובטוח, שנה אחרי שנה, פיתח פיין טעם בבגדים, הוריד את המשקפיים המחרידים (סתם, דווקא מתאים לו קלארק קנט לוק), הסתכל במראה וגילה שהוא בעצם די סקסי, אחרי הכל. והוליווד, יש לציין, גילתה את זה שנייה וחצי אחריו.

"הוא לוהט, הוא פשוט לוהט", אמרה עליו ריס ווית'רספון, שאיתה הוא מככב בסרט חדש ומדובר העולה לאקרנים בארה"ב בימים אלו. “אתה ממש מרגיש את ה'תתסססססס' כשהוא עובר לידך. יש לו צ'ארם שמספיק לכמה אנשים, ואם אני צריכה להשוות אותו למישהו, זה יהיה לג'ורג' קלוני. הוא עד כדי כך הורס".

ג'ורג' קלוני, אגב, לא היה ממש היחיד שזכה להיות מושווה לפיין. שפילברג (כן, סטיבן שפילברג) השווה אותו ללא אחר מאשר שון קונרי האגדי כשנשאל על האפשרות שפיין יהיה ג'יימס בונד הבא ואמר עליו: “יש לו הכל והוא גם בחור נאה ביותר. אני לא רואה כרגע מישהו מתאים יותר ממנו לנעליים האלה", תוך התעלמות בוטה מדניאל קרייג, הג'יימס בונד הנוכחי.

"איזה בחור לא היה רוצה להיות ג'יימס בונד?”, אמר פיין כשנשאל על השמועות בפרמיירה של סרטו החדש This Means War. “כרגע דניאל קרייג עושה עבודה פשוט מצויינת, אבל כדאי שיזהר: יום אחד אני עוד אנסה לחטוף את זה ממנו".

ינסה, וכנראה גם יצליח.

גיק שיק זה סקסי

אוקיי, אז את החלק שבו כל הבנים רוצים להיות חברים שלו כיסינו, מה שמותיר אותנו עם העיקר: איך הפך הנער עם הגיק שיק לבחור הכי רותח בלוס אנג'לס?

ובכן, מכירים את הביטו "זה לא בגלל העיניים היפות שלו?”. אז זהו, שבמקרה של פיין זה לא ממש תופס. זה בדיוק בגלל העיניים היפות שלו.

טוב, זה, והעובדה שהוא הצליח להיכנס לנעליו של וויליאם שטנר, הוא קפטן קירק האגדי ב"סטאר-טרק".

אפילו רית' ווית'רספון אמרה עליו שהוא רותח. כריס פיין (משמאל) ווית'רספון (מימין) בבכורה של This Means War (צילום: gettyimages)
אפילו רית' ווית'רספון אמרה עליו שהוא רותח. כריס פיין (משמאל) ווית'רספון (מימין) בבכורה של This Means War (צילום: gettyimages)

עם כל הכבוד ל"יומני הנסיכה 2” ו"זה בדיוק המזל שלי", הקומדיות שהקפיצו את פיין לתודעה ב-2004 ו-2006 בהתאמה, 2009 הייתה השנה שהכל השתנה בשבילו.

כמעריץ מושבע של מסע בין כוכבים הוא ויתר על שלושה תפקידים שקיבל בסרטים על מנת להמתין לתשובה אם אכן הצליח להיכנס לקאסט של הרימייק המדובר, ומה רבה הייתה הפתעתו כשהודיעו לו שלא רק שהוא בפנים, הוא גם הקפטן. האגדה. האייקון. ג'יימס טי קירק.

המעריצים (טוב, בסדר, המעריצות) קיבלו אותו בזרועות פתוחות לאור העובדה שמדובר באחד משלהם, וגם הביקורות הללו אותו. היה ברור שבא לשכונה בחור חדש, והוא עומד להישאר כאן להרבה מאוד זמן.

אהבה? עם שניים סוכר

על חייו האישיים של פיין אין יותר מדי מידע. לא בגלל שהם כל כך סודיים, אלא בעיקר בגלל העובדה שגם בגיל 32, לא ממש קורה שם שום דבר מסעיר.

הוא מגיע ממשפחה יהודית טובה (אם כי מכריז בכל הזדמנות שהוא לא דתי), בנו של השחקן רוברט פיין והשחקנית לשעבר גויין גילפורד. הוא היה חנון מושבע בתיכון, נשאר כזה גם היום ובעיקר מחפש דבר אחד: אהבה.

ולא ממש מוצא.

למרות שברשימת האקסיות שלו אפשר למצוא את אוליביה מאן המטריפה וביו גרט המטריפה לא פחות, הוא מודה שגם בגילו המבוגר יחסית הוא עדיין לא יודע איך ממש עושים את זה: “אני יודע שצריך ללכת למסעדה טובה עם תאורה נחמדה", הוא אומר כשהוא נשאל על דייטים, “אבל זה כל הטיפים שאני יכול לצאת. אני לא ממש שולט בזה בעצמי".

כשנשאל על אהבה, ילדים וכל השאר, ענה בבישנות: “אני עוד לא שם. אני חושב שכשאני מסתכל על אישה הדבר הראשון שאני תוהה זה אם רק הגוף שלי מעוניין בה או שאני רוצה אותה באמת. האם זו אהבה או האם זו תשוקה. אם זו תשוקה אני כבר יודע. אם זו אהבה? לא יודע. מעולם עוד לא הייתי שם".