בניגוד גמור למה שחשבתם (אנחנו פשוט פונים לגברים, כי אתן כבר בטח יודעות מה אתן עושות), הדבר הראשון שנשים עושות לפני סקס הוא לא, באופן מפתיע, לומר אינסטנקטיבית "לא הלילה, מותק, כואב לי הראש".

מה שכן, יש אופציה לא רעה שדווקא אחרי מה שהן עושות, יכאב להן הראש דווקא לא מעט.

אז מה התשובה? רגע, חכו בסבלנות. אנחנו עדיין צריכים תירוץ כדי שתקראו את כל האייטם הזה.

בקיצור, סקר עולמי שמנה אלפי נשים ונערך על ידי חברת FemFresh תהה איך בדיוק מתכוננות גבירות העולם לשלושים השניות המענגות של הלילה שלהן.

התשובה: עם אלכוהול. עם הרבה הרבה אלכוהול.

למעשה, מהסקר עולה כי נשים שכבו עם שמונה גברים בממוצע, כאשר עם חמישה מהם (יותר מ-50%, כן?) הן היו שיכורות לגמרי. בשתי פעמים לפחות, דיווחו הנשים, הן אפילו לא זכרו את השם של הבחור שהתעוררו לידו.

זאת ועוד, גם כשמדובר באהבת חייהן לא פסחו נשות העולם הגדול על איזו כוסית קטנה לפני הקפיצה למיטה. 75% מהן הודו כי היו במצב שכרות כזה או אחר כאשר שכבו עם בן הזוג הנוכחי שלהן בפעם הראשונה.

14% מהנשים, מסתבר, לא מסוגלות להיכנס למיטה עם הפרנטר שלהן גם כשהן בזוגיות ארוכה ללא כוסית אחת של יין לפחות. הנתון המדהים ביותר הוא שלא פחות מ-6% מהנשים חשפו שמעולם לא היו פיכחות בפעילות בין הסדינים.

"העובדה שלאלכוהול יש כזה תפקיד משמעותי בחיי האהבה שלנו בוודאי רומזת משהו", סבורה קת'רין לייקלנד מ-FemFresh. "ניתן להסיק מכך שנשים צריכות אגו-בוסט או עלייה גדולה מאוד בבטחון העצמי שלהן לפני שהן נכנסות לחדר המיטות".