כשהפנטזיה גולשת מאתרי האינטרנט אל צורת הבילוי שלך עם חברות את מבינה שאת חיה בתקופה מגניבה.

או, לפחות, שהגעת לתל אביב.

אם פעם מימוש הפנטזיה היה שמור למלונות על פי שעה ומפגשי סתר שאחריהם את מתפללת לא להתקל לעולם במשתתפים, על אף שעטית מסכה וגידלת שפם, הרי היום חבריות רק מתחזקות ומעמיקות דרך המיטה.

ולא, אל תריירו במחשבות על בנות ענוגות עור ותמימות מבט המענגות זו את זו כשתחתוני ברזל אוזקות את בתוליהן. טעיתם בטאב. בחורה זה רך זה חלק ויפה זה כייף אבל בשביל להרגיש צריך צלע שלישית. בקיצור, חברים, הכירו את טרנד השלישיות.

לפני שנמשיך, בואו רק נבהיר משהו אחד: זה לא שזה חדש כמו העובדה שזה הולך ונעשה מיינסטרימי יותר ויותר. אם פעם צלע שלישית הייתה טאבו, הרי שהיום אתם זוג כמעט לא נורמלי אם אתם ביחד כמה חודשים ועוד לא הזמנתם למיטתכם עוד אנשים.

ווכה זה הולך: זוג סטנדרטי מגלה את נפלאות משחקי המיטה ופותח את הסדינים וגם את הרגליים לחברה הטובה. אלכוהול, פורנו, לב אוהב ואתן מגלות זו לזו סודות עמוקים של הגוף, מפנקות את הגבר המאושר והלחוץ, מעריפות זו על זו מילות חיבה תשוקה, חילוף נוזלים כפול שלוש ואורגזמה קבוצתית.

ווין-ווין מושלם פלוס שאנסונים צרפתיים וכינורות מייבבים.

סיגריה שאחרי, מונית שבהסכמה ולנצח פגישה בינכן תתחיל בנשיקה על השפתיים.

מתאים לכן? נהדר

מתאים לי? מאוד מאוד

בהדדיות? ממש לא!

אין סיכוי בעולם שאסכים לחלוק את הגבר שלי עם חברה, לא יקרה. לראות מישהי שאיננה אני, אהובה ככל שתהיה, נאנקת ומתפתלת מעליו ומתחתיו... ברר. הו, האימה. רק המחשבה על כך מעבירה בי צמרמורת של אנטי מובהק.

שלישייה זה אחלה, זה כיף, זה ריגוש וחוויה, אבל למה שאפצע לעצמי את הלב?

שיהיה ברור, אינני באה בשאלות וטענות כלפי יוזמות האקט המשולש, אני מניחה שהבנות עם החבר בטוחות בעצמן, בקשר ובגבר ולכן מוכנות לצרף חוויה מינית נוספת לרפרטואר הזוגי שלהם. אבל אם זה לא כך, יצרת לך אויבת מושבעת, ואני תוהה למה לסכן חברות טובה?

לכן, כשירות פילנתרופי לציבור ולאחר שהודיתי בדו-פרצופיות משוועת המקנה לי כרטיס כניסה חד כיווני לסצינת השילוש הקדוש, להלן מספר כללים שישמרו לך את הלב שלם ואת החברות תקינה.

1. אל תעשי את זה! מה נסגר איתך?! בכל זאת בא לך ריגוש וגיוון? סבבה. זכרי לבחור את החברה הנכונה, זו שתרגישי איתה בנוח. למרות הפיתוי העז, אל תנסי לאלף את הביץ' שבחבורה. לכי בכיוון של חברה טובה, זורמת ורגישה.

2. זכותך, הן כבת זוג והן כמצטרפת, להחליט מה מגעיל ומה מגדיל. אל תיזמי דברים שאינך בטוחה בהם ואל תהססי להביע חוסר חוסר שביעות רצון בכל שלב. אחרי הכל, שלישייה עושים בהנאה או לא עושים בכלל.

3. צורפת למיטה? היי רגישה, זכרי שאת המצטרפת, וודאי שחברתך נהנית, שהיא לא בצד ואל תבצעי דבר ללא הסכמה. איך תדעי שיש הסכמה? סומכת עלייך, בעירום שפת הגוף צורחת, פתחי אוזניים.

4. על הרגישות להיות עקבית. כשהחגיגה נגמרת בקשי מחברתך תחתונים, ארזי עצמך בשמלה ונעליים והתחפפי באלגנטיות. את סטוץ וממתק, לא הפכתם למשפחה גדולה ומאושרת.

5. בשלב הסמס שאחרי, זה שיקרה שנייה אחרי שסגרת אחרייך את הדלת, החמיאי לחברתך על נשיותה ועל הסקס אפיל המטורף שלה, מעטי בהשתפכויות על גודלו וחוזקו של הגבר, הוא שלה. זוכרת?

6. הסמס הבא שתשלחי יהיה לגבר-גבר, התפעלי מיכולותיו ומגבריותו המתפרצת. אחרי הכל, לספק את שתיכן לא היה קל, וחוצמזה את בונה את הפעם הבאה.

7. אל תתביישי להודות שאת בצד הלוקח ובשום אופן לא בצד הנותן. סקס זה סקס, לב זה לב וככה את בנויה. החברה תבין, רק קווי שזה לא יקרה באיחור.