אתה מדמיין את הרגע הזה כבר חודשים: אתם בסלון, אחרי ערב רומנטי במיוחד שארגנת לה. אכלתם טוב, שתיתם טוב והכל מוכן לשאלה הגדולה. הדלקת נרות, קנית פרחים, היא כבר ישובה על הספה ואו אז אתה שולף את הטבעת שקנית מבעוד מועד, יורד על ברך אחת ושואל את השאלה הגדולה מכולן - חוץ מכאילו, איך "נבחרת ישראל" קיבלה עונה שנייה: "התינשאי לי?".

ההפתעה לאט לאט מתפשטת על הפנים שלה. דמעות מתחילות לזלוג על הלחי. כן, ככה בדיוק דמיינת את זה. זאת אומרת, חוץ מהרגע שבו היא תסתכל בך במבט מוכיח ותשאל אותך: "מה, זה הכל?!".

איך שלא מסתכלים על זה, לרדת על ברך אחת זה כבר פשוט לא מספיק. כאילו, אתם יכולים לנסות את זה, אבל על פי סקר חדש שערך אתר theknot.com יחד עם מגזין הבריאות Men's Health עושה רושם שהסיכויים לא ממש לטובתכם.

למעשה, על פי הסקר, אם כל מה שיש לכם זו טבעת, אולי כדאי שתוותרו מראש. 82% מהאמריקאיות שהשתתפו בסקר ענו כי יהיו מאוכזבות במידה מסויימת (56% ענו כי יהיו מאוכזבות במידה בינונית, 26% השיבו כי יהיו מאוכזבות במידה רבה) אם כל מה שהחתן העתידי הביא איתו ליום הצעת הנישואין הגדול הוא טבעת וברך.

היום, מסתבר, זה כבר רחוק מהסטנדרט, ולא מעט גברים בארצות הברית אפילו שוכרים מתכנן אירוסין (יש כזה דבר, נשבעים) ומוציאים בין 2,000 ל-10,000 דולרים על מנת שבחירת לבם תגיד "כן".

____________________________________________________________________________________________________

רוצים עוד חדשות מהעולם?

>> יש לך מכונית ספורט מהירה ויקרה? כנראה שזו הסיבה שאתה עדיין לבד

>> על מה הידידות שלו (ואמא שלו) באמת מסתכלות בפעם הראשונה שהן רואות אותך?

>> רוצים לדעת אם בן או בת הזוג שלכם בוגדים? מחקר חדש מצא דרך לגלות

____________________________________________________________________________________________________

אם אתם עדיין בטוחים שברך וטבעת יעשו את העבודה, תעשו טובה ותנו לה לבחור את הטבעת בעצמה. 70% מהבנות שהשתתפו בסקר ענו שהן רוצות להיות המחליטות הבלעדיות על הטבעת, אך עם זאת לא מוכנות לוותר על "אפקט ההפתעה" שבהצעה, ולכן יצפו להצעה מלכותית ומרגשת. מבולבלים? זה בסדר, גם אנחנו.

עם זאת, הגברים האמריקאים בהחלט קוראים את המפה, ועל פי האתר weddingchannel.com הצעות הנישואין הפרטיות (רק אתה, היא וטבעת) צנחו דראסטית בלא פחות מ-57% בשנה החולפת, והוחלפו בהצעות פומביות כאלה ואחרות.

מאיקאה ועד דיסניוורלד, מטריילרים לסרטים ועד הקמת אגדות לחיים באמצע העיר, גברים עושים מאמץ גדול יותר ויותר על מנת שהנשים שלהן יגידו את ה"כן" המיוחל. האם באמת למדנו משהו חדש על רומנטיקה, או שמדובר בטרנד חולף? רק ימים יגידו. בינתיים אתם מוזמנים לצפות בכמה מהצעות הנישואין הגדולות ביותר מהשנים האחרונות.

>> לחצו כאן לצפייה בקטלוג טבעות אירוסין