האם סוף העולם אכן מגיע? מה בין חזון שבט המאיה ליום הזה ולדעה הרווחת? מה המשמעות האמיתית של היום והתקופה? מהי תודעת העולם החדש, העולם הישן? ואיך אחדות קשורה בכלל לכל העניין הזה?

ביום שישי הקרוב, ה-21.12.12 בשעה 12:00, יארח אסי זיגדון את שמואל שאול, מדריך רוחני ומורה לשאמאניזם עברי, ברדיו מהות החיים, לשעה שעשויה לעזור לנו למצוא את עצמנו בתוך הכאוס, כמו גם לתת פרספקטיבה מרחיבה ומהותית על הנושא, להתנער מקלישאות ולהבין את המסר האמיתי, שהתקופה הזו טומנת בחובה עבור כל אחד מאיתנו.

טריילר הסרט "2012: ההתחלה" עם גילויים חדשים על התאריך המיוחד:

2012: THE BEGINNING Official Trailer from WildHeart Vision on Vimeo.

על פי שבט ה"מאיה", העולם נע במחזורי זמן: יש את מחזור היום, מחזור החודשים, מחזור השנה, מחזור 52 שנה ויש את המחזור הגדול, שמייצג עידן - תקופה שלמה בהיסטוריה של העולם ובו תודעה מסוימת. כל מחזור כזה עומד בפני עצמו והא תקופת חיים ייחודית ועצמאית מבחינה תרבותית, היסטורית, תודעתית ורוחנית.

בסוף כל מחזור גדול נגמרת תקופה. העולם כמו מת ונולד מחדש לתוך התחלה חדשה, תרבות חדשה ותודעה חדשה. הבשורה גדולה היא, שכל זה קורה השבוע, ב-21 בדצמבר 2012. זהו יום המעבר מהישן לחדש, זהו היום בו לכל אחד מאיתנו יש הזדמנות לעבור בשער.

להתעורר לשחר של עידן חדש

השניים ישוחחו עם ציפי ענבל ליאור, ממובילות קבוצת "משפיעים מהלב", שמארגנת כינוס גדול בירושלים במסגרת היום; ועם נילי בכר, מ"בית הפשטות שבאלוהות" ומחברת "הנקודה הסינגולרית האדמית", שתדבר על ההתקרבות של האנושות לתחילת העידן החדש: "יהיו כאלה אשר יקומו ב- 22.12.12 לעוד יום רגיל וימשיכו לקיים עצמם במציאות היום יומית המוכרת, עימה הם מזוהים. ויהיו כאלה, אשר ייחשפו לחוויה ואפשרויות חדשות, המחוברות לחוקיות חדשה ולמציאות חדשה." כותבת בכר.

עוד תתראיין איילת אידלברג, אנתרופולוגית וחוקרת דתות ותרבויות בשיחה על לוח השנה של המאיה ושיטות המדידה שלהם, התאוריות השונות המלוות את סיומו וההתייחסות של תנועות העידן החדש לתאריך

>> לחצו כאן למעבר לרדיו מהות החיים

לאתר מהות החיים