כל התוכניות לחופשה רומנטית במלטה כבר נעשו: התקציב נקבע, היעד והתאריכים נבחרו, כרטיסי הטיסה נקנו ובתי המלון הוזמנו. אך רגע לאחר ששולמו כל ההוצאות, נותר טום פרנקנבורג, 22, שבור לב כשהוא ובת זוגו - לה ייעד את החופשה החלומית - נפרדו.

כשהבין שהוא לא יכול למכור את החופשה או לקבל את כספו בחזרה, פרנקנבורג החליט להעניק את החופשה במתנה. בתקווה שכל מחווה קטנה של עשיית טוב תהפוך את העולם למקום טוב יותר, הוא העלה לאחרונה סרטון ליוטיוב בו הוא מזמין אנשים, שמאמינים שהחופשה שהוא רכש מגיעה להם, ליצור איתו קשר או להעלות וידאו תגובה לרשת.

Tom Goes Crazy and Gives His Holiday Away

"אנחנו חיים בעולם שבור", מספר פרנקנבורג בסרטון. "מקום בו אנשים נפגעים, שבו פורצות מלחמות, מקום בו שיוון אינו קיים – ואני רוצה לתקן את זה. אני לא יכול לתקן הכל, אבל אני יכול לתקן מעט ואני מקווה שהסרטון הזה יגרום לכם לעשות את אותו הדבר, גם אם זה רק דבר קטן. אם זה לשבת ליד הילד הבודד בבית הספר או לקנות להומלס ברחוב סנדוויץ' לארוחת הצהריים. הכל נחשב וביחד נוכל להפוך את המקום הזה למקום טוב יותר לחיות בו".

החופשה הזוגית הרומנטית כבר מוכנה: יוצאים ב-3.7 וחוזרים ב-10.7 אחר הצהרים. הטיסות יוצאות משדה התעופה איסט מידלנדס בבריטניה וכל אחד מהנוסעים רשאי לקחת מזוודה אחת של עד 22 ק"ג. האירוח בבית המלון (ארבעה כוכבים) כולל ארוחת בוקר ואוטו שכור לכל תקופת החופשה.

מאז שעלה הווידאו רשויות התיירות במלטה יצרו קשר עם פרנקנבורג והבטיחו לפנק את הזוג שיזכה בכרטיסי כניסה למגוון אטרקציות ברחבי האי.

מי יהיה הזוג המאושר?

ממש כמו בתוכנית ריאליטי ברשת החברתית, כל שנותר לעשות כעת הוא למצוא את הזוג המאושר שיוכיח לפרנקנבורג ולעולם כולו שהוא ראוי לקבל חופשה חלומית במלטה, ששוויה כאלף ליש"ט.

"אימרה עתיקה אומרת: החיים קשים ואז אתה מת", מספר פרנקנבורג בשניות הראשונות של הסרטון ואז מוסיף: "אני מפיץ מסר שאפשר לקחת אחריות על החיים שלך. גם אם קורים דברים רעים, זה לא סוף העולם".

מאז שעלה הסרטון לרשת פרנקנבורג קיבל מאות תגובות אוהדות ופניות מגולשים שסיפרו לו על ההשראה שהסרטון שלו עורר בהם. ומה לגבי זוגות זוכים פוטנציאלים? בראיון ל-BBC מספר פרנקנבורג, שלמרבה הפליאה, מרבית הפניות שקיבל לא היו מאנשים שהציעו את עצמם לזכיה בחופשה, אלא אנשים שהמליצו על אנשים אחרים.

בתחילת יוני יחליט פרנקנבורג למי הוא מוסר את החופשה. עד אז יש לכם זמן לחשוב על סיפור מקורי משלכם ואולי לשכנע אותו למה כדאי שביולי גם אתם תהיו במלטה.

רוצים לשמור על קשר עם פרנקנבורג? היכנסו לעמוד האוהדים שלו בפייסבוק ולחצו Like.

לאתר מהות החיים