רוני דואני

חמש שנים לאחר המפגש הראשון, הפעם כבר לא בבית חולים

ביום המעשים הטובים השנה זכיתי לסגור מעגל. כבר תקופה ארוכה שאני מתנדבת במחלקות אונקולוגיות לילדים בבתי החולים. באותם ביקורים אני זוכה לפגוש ילדים מדהימים, גיבורים אמיתיים, שנאבקים במחלה ואת המשפחות שלהם, שתומכות לאורך כל הדרך ומנסות בכל דרך אפשרית להגשים את החלומות של הילדים, כדי שהחיוך לא ירד להם מהפנים. בכל ביקור אני מרגישה זכות להיות חלק מהמסע הזה אצל הילדים ואני משתדלת מאוד להחזיר את החיוך שאבד לאותו ילד ולדאוג שהוא לא ירד.

במסע הזה אני מרגישה שאני לומדת דברים חדשים על עצמי ועל החיים. באחד הביקורים זכיתי לפגוש את מיה לברון ואת אמא שלה, ענת. מיה היתה ילדה מתוקה בת ארבע והיה לנו כיף לדבר ולצחוק ביחד. היום, אחרי חמש שנים, מיה כבר בריאה ואנחנו נפגשות שוב, כשהיא כבר ילדה גדולה. הפעם המפגש כבר לא בבית החולים ואנחנו זוכות לסגור מעגל ביום המעשים הטובים ולהתארח בתוכנית הרדיו של ענת קלו ברדיו מהות החיים.

יום מעשים טובים שמח,
רוני דואני

היום (20.3.12), יום מעשים טובים, בין השעות 13:00-14:00, תתארח רוני דואני ברדיו "מהות החיים" בתוכניתה של ענת קלו לברון, יחד עם בתה, מיה לברון. התוכנית תעסוק בחברות ותמיכה של אדם ואדם ובמסע של ילד המתמודד עם מחלת הסרטן.

לחצו כאן להאזנה לשידור חי.

לחצו כאן לצפיה בשידור וידאו חי מאולפן יום שידורים טובים ברדיו מהות החיים.

לאתר מהות החיים

להורדת האפליקציה סרקו את הבאנר או לחצו להורדה לאייפון או לאנדרואיד.