ענת גזית

כל אחד יכול לעשות טוב (צילום: אתר הפרויקט)

MTV, מותג הבידור הבינלאומי שבבעלות תאגיד המדיה Be Viacom, מתגייס לשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם קבוצת אריסון, לטובת יום מעשים טובים העולמי, שיתקיים ברחבי העולם ב-25 במרץ.

עוד במהות החיים:

____________________________________________________

הקמפיין המשותף ל-MTV ולקבוצת אריסון נמשך שישה שבועות ומעודד מיליוני צופים בכ-40 מדינות מאירופה, המזרח התיכון, אפריקה וישראל לעשות מעשה טוב, קטן או גדול, לטובת הזולת.

אתר האינטרנט של הפרויקט, www.gooddeedsday-mtv.com, מזמין להעלות תמונות, כתבות וקליפים של מעשים טובים. יוזמי הפרויקט יבחרו את שתי היצירות מעוררות ההשראה ביותר מבין החומרים שיעלו לרשת, ויעניקו לזוכים אירוח VIP באחד מאירועי MTV הבינלאומיים היוקרתיים.

מתוך וידאו של יום מעשים טובים

עד היום הוסיפו 229,870 גולשים את המעשה הטוב שלהם והנה כמה מהסיפורים המרגשים והחינניים שצדו את עינינו:

דן מבריטניה
שותפי לעבודה נפל ושבר כמה עצמות. אספתי את כל המשימות שלו לשבועות הקרובים כדי שהוא לא יצטרך לדאוג למשימות בעבודה שלו בזמן שהוא נעדר.

אנאבל מבלגיה
פעם בשבוע אני מתנדבת בבית מחסה לפליטים. בדרך כלל אני עוסקת בניקיון של המקום וניקוי השולחנות. לא משהו רציני, אבל בזמן שאני שם אני יכולה לבדר את האנשים שנמצאים שם. בזכות הצחוקים והחיוכים שלי אני מקווה שאני נוטעת באנשים האלה תקווה ויכולה להראות להם שלא חשוב באיזה נסיבות, כולנו אנשים שרק רוצים להיות מאושרים.

סאנדר מבלגיה
אני לא הולכת להביא כאן איזה סיפור גבורה ולא מצאתי את התרופה שתרפא מאיידס. כל מה שעשיתי היה לפנות מזמני ולהקשיב לאדם חסר בית בתחנת הרכבת. הרגשתי שהוא צריך לדבר עם מישהו שבאמת אכפת לו.

מתאחדים, אוהבים, עושים טוב (צילום: אתר הפרויקט)

כמה פשוט לעשות טוב (צילום: אתר הפרויקט)

ויראג' מהונגריה
עשינו את התמונה הזו עם קבוצה גדולה של נכים ואירגנו להם פעילות מיוחדת בוולנטיינז דיי.

קריסי מבריטניה
נתתי לחברה שלי מהעבודה עציץ על מנת להאיר לה את היום.


הוסיפו את הסיפור שלכם לאתר והצטרפו למאות אלפי אנשים, ששואפים לעשות את העולם שלנו טוב יותר.

לאתר מהות החיים

להורדת האפליקציה סרקו את הבאנר או לחצו להורדה לאייפון או לאנדרואיד.