נעמה נחושתאי. צילום: אלכס ליפקין

5 הצעות נישואים קיבלתי ב"פינגווין". גברים יקרים, אתם מקסימים ושנונים וחמודים, אבל כל זה נגמר כשאתם מפסיקים לשתות. באופן עקרוני, עדיף לכם לשמור על פה סגור אחרי שתיים בלילה.
12 שנים גרתי בניו יורק, וגיליתי שכשאתה חי שם יש לך שלוש מערכות יחסים בחייך: עם עצמך, עם חבריך ועם העיר. יש ימים שהיא ואתה קמים בצדדים הפוכים של המיטה, אבל אני עדיין מתגעגעת לפעמים לאנרגיה שלה.
14 פעמים בשבוע אני מתה ללכת לאכול ב"קריספי קרים דונאטס", ואין. פשוט אין.

"טוב, אבל זאת בדיקת הראייה הכי מוזרה שהיתה לי אי פעם" (צילום: אלכס ליפקין)

1974 היא שנת הייצור של הלמבורגיני שהכנסתי לתוך קיר. זה קרה בסאות סיילם, מקום במדינת ניו יורק שבו שרפו הרבה נשים חכמות שטעו לחשוב שהן מכשפות. אגב, הלמבורגיני היתה בצבע ורוד. אני מקווה שזה גורם לכם להרגיש קצת יותר טוב בקשר לזה.
2 פעמים עליתי לבמה לעשות סטנדאפ. החבר'ה שלי חושבים שאני מצחיקה, והיתה לי אשליה שאני צריכה להיות קומיקאית, אז ניסיתי. איך היה? מפחיד אחושלוקי.
1 ויחידה אני מרגישה בכל פעם כשיוצא לי לעבור בשוק הפשפשים. אני חיה ביפו, ופיתחתי שם מערכות יחסים: יש מוכר שטיחים מבוגר שרכשתי ממנו שטיח, והוא תמיד מברך אותי ב"יום טוב, גברת". חיים מהמסעדה היוונית מנסה לדחוף לי צ'ייסרים של עראק בעשר בבוקר, ועומאר מהמכולת מרשה לי לחנות עם בלינקרים מהבהבים מול הקיוסק שלו. הם בכלל לא מזהים אותי כדוגמנית. זה מגניב.

"אני הולכת ככה, זה כולה יומולדת של מישהי מהמשרד" (צילום: אלכס ליפקין) (צילום: אלכס ליפקין)
"אני הולכת ככה, זה כולה יומולדת של מישהי מהמשרד" (צילום: אלכס ליפקין) (צילום: אלכס ליפקין)

99 בתים ברחוב דיזינגוף אני צריכה לעבור כדי להגיע לבית השני שלי: הבר שאני שותפה בו, ה"ניילון".
7 ברגים הכניסו לי בקרסול ימין. היה סילבסטר, הלכתי הביתה והחלקתי על חתיכת קרח. המשפט האחרון שאמרתי היה, "אדם, תראה איזה יפים הכוכבים הלילה", ואז צנחתי. בכלל, אני אני כל הזמן נתקעת בדברים או דופקת את הראש בקיר. תמיד יש עלי סימנים כחולים. אני ידועה בזה.
5 המצאות שקשורות בשירותים עולות לי בראש מדי שנה. עכשיו יש לי רעיון מעולה לאוורור האסלה, ובשנה שעברה היה לי רעיון לאסלה זוגית בצורת לב. הגעתי לשלבים מאוד מתקדמים בפיתוח.
7 פעמים נשבר לי הלב השנה. בכל פעם שהפועל באר שבע הפסידו.
4 אופנועים הביאו לסט צילומים שנקבע בטעות כשהיתה לי רגל מגובסת. בכל צילום החזקתי אופנוע אחר שהסתיר את הגבס ועזר לי לעמוד. כדי להפוך את העניין לעוד יותר הגיוני, גם הייתי כל הזמן בבגד ים.
1,000,000 דולר הייתי נותנת בשביל ארוחת ערב עם אוסקר וויילד. הייתי מתכוננת מראש, ועוברת על כל הספרים הקלאסיים באנגלית כדי שאגיע בשיא השנינות. ואז, אחרי שהיינו מפלרטטים אפלטונית במשך שלוש שעות, הייתי נזכרת שהוא בעצם הומו ומורידה אותו בבטחה בביתו.


16 זרים, שבתוך כל אחד מהם
16 פרחים, קיבלתי ליום הולדתי ה–
16 מחוות רומנטיות גדולות מהסוג הזה הן די פתטיות בזמן אמת, אבל כשנזכרים בהן שנים אחר כך יש בזה משהו נוגע ללב.
15 פעמים ביום בא לי לומר לגבר הישראלי שלא כל חולצה מקושקשת נראית טוב עם אולסטאר. לקחו את הקטע הזה של טי מקושקשת מאוד ברצינות במדינה הזאת.
92 זוגות נעליים יש לי בארון. במקרה אני יודעת את המספר המדויק, כי לא מזמן עברתי דירה.
12 ימים אני מתכוונת להיות השנה על שלג. אני עושה סנובורד, ומתכננת שני טיולים של שבוע עם יום חופש ביניהם. לא צריך להיסחף.
90 דקות הצלחתי לשתוק במהלך יום ההולדת של אבי יחיאל, החבר הכדורגלן שלי. נתתי לבנים לדבר על כדורגל. מבחינתי זה היה הישג עצום לשתוק כל כך הרבה, אבל אותו הדאיג שאני ככה שקטה. הוא כל הזמן שאל אם הכל בסדר איתי.
11 פעמים ניסה הצלם אלכס ליפקין לשכנע אותי להוריד חזייה לטובת השער של בלייזר. כפי שאתם בוודאי רואים, לא השתכנעתי.

סטיילינג: אנה קרפונוב; איפור: מישל אדרי; עיצוב שיער: פדור וישניאקוב ל"שמן מרוקאי"; תוספות שיער: רבקה זהבי; ע' צלם: סשה גרין; הלבשה תחתונה: סיפורי תחרה