גידי שפרוט

ברוב המקרים גלישת גלים אמורה לעמוד בשני החוקים הראשונים של מועדון קרב: גם אם סיימת עכשיו את הסשן של החיים שלך וקדחת גלים ברמה שאמורה לזכות אותך בפרס צינור דוד, עדיף שתסתום את הפה. למה? כי כשאתה מפוצץ אדרנלין אתה צועק ונוטה לנפח עובדות, וחוצמזה שאר עכברי היבשה שסביבך לא באמת מבינים על מה אתה מדבר. הם רק מהנהנים עם הראש בנימוס ומחכים שתסיים את התיאורים האקווה-אירוטיים שלך על תנועות חזקות שבאות מהאגן, על סנאפים ועל השפרצות של קצף לבן כדי שהם יוכלו להראות לך תמונה של הבת שלהם עושה פעם ראשונה בסיר.

הסרטון של אלנה בלאנצ’ארד שנמצא בקצה הטקסט הזה נועד בדיוק לרגעים שבהם אתה מת לחלוק עם מישהו את חדוות הגלישה, אבל אין לך עם מי.

אלנה בלאנצ'ארד בפרסומת ל-reef


צירפנו גם כמה פרטים שתוכל לשלוף על בעלת הישבן הכי חמוד באוקיינוס השקט כדי שאיש לא יוכל לחשוד בך שנפלת על הסרט הזה רק בגלל הגלים.

ובכן: אלנה בלאנצ'ארד, הגולשת המקצוענית הכי כוסית בעולם, נולדה וחיה בהוואי, גולשת מגיל 4, מתחרה מגיל 9, כשהייתה בת 17 כבר קדחה את אליפות העולם לנשים בפייפליין, ואפילו יש לה חברה שתוך כדי גלישה האכילה כריש עם היד שלה ומככבת בסרט חדש.

לא מזמן היא חגגה עם החברות יומולדת 21 (אלנה בשורטס אדומים, הבלונדה במרכז הפריים היא לאורה אנוור, גולשת אוסטרלית, לא פראיירית בעצמה).

ברמה המקצועית אלנה אמנם לא עומדת בסטנדרטים של קלי סלייטר אבל כפי שתוכלו מיד לראות בעצמכם הגלישה שלה עגולה במקומות הנכונים, חלקה וזורמת, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים את הנשים שאנחנו אוהבים.