לראשונה בחייו, לירן שטראובר, שוער העבר ששיחק בעיקר במדי מכבי ת"א ובנבחרת ישראל, חש חצוי.

מצד אחד עולה לשידור הדוקו ריאליטי "גולסטאר" מבית ADD (א'-ה' 20:15, HOT3, HOT VOD) שם הוא מככב בעמדה האהובה עליו, לצד גיא זוארץ, זוהר ליבה, יון תומרקין וגל אוחובסקי. מצד שני, הוא מסתובב כבר מספר שבועות בתחושה קשה בעקבות ההשלכות של פיצוץ משחק הראווה שנערך לזכרו של ניצן שירזי ז"ל.

אז מה בדיוק קרה שם

לפני כחודש ימים נערך משחק כדורגל חופים בין נבחרת ערוץ הספורט לבין נבחרת האמנים, כשבמהלכו החליטה נבחרת הערוץ לרדת מהמגרש במחאה על שיתופו של שחקן מקצועי בנבחרת היריבה.

כך קרה שאירוע הזיכרון ששודר בטלוויזיה - הפך למפגן מביש ולא ספורטיבי בעליל, ובעקבותיו פוטרו שני הפרשנים בערוץ; שטראובר שהתעמת עם מנהל נבחרת האמנים - וגם איציק זוהר שהורה לשאר השחקנים לרדת מהמגרש.

בראיון שקיימנו על סט צילומי שער "לגבר" עליו הוא מופיע השבוע, הוא ביקש להסביר את גרסתו, שלא נהג באלימות, אלא רק השיב ל"חילופי הדברים" ושילם את המחיר בגלל שירד אחרון מהמגרש.

"אני מקווה שדברים עוד יסתדרו, ערוץ הספורט היה בשבילי יותר ממקום עבודה אלא ממש משפחה", הוא אמר על הסט, "חיברו אותי למשהו שלא הייתי מעורב בו ובגלל שראו אותי עושה תנועה של 'לא' בטלוויזיה שפורשה לא נכון, שילמתי את המחיר".

בינתיים הוא מקווה לחזור לשדר, אבל מתפנה ליהנות מחווית הצילומים לתוכנית שעולה על המסך וחבורת הגברים החדשה שהצטרפה לחייו.

בעונה החדשה של התוכנית שטראובר מעיד שניתן לראות כי למרות שפרש לפני שלוש שנים, תאוות הניצחון עדיין זורמת בו.

  (צילום: רונן פדידה)

ומה לגבי החיים האישיים? גם בתחום הזה שטראובר סיפק לא מעט כותרות למדורי הרכילות, אחרי שהתגרש לפני כשנתיים וחצי בפעם השלישית. יש לו שלושה בנים משתי נשים, אחת מהן היא חברת הכנסת לשעבר ענבל גבריאלי לה היה נשוי שלוש שנים.

האם תהיה גם פעם רביעית? תופתעו לשמוע שלמרות שהוא כבר לא מאמין במוסד הנישואים וטוען שאיבד מהערך שלו, אפילו הוא מתקשה להתחייב שלא יצעד שוב מתחת לחופה: "אם יבוא משהו טוב, מי אני שאגיד לא?"

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> חדש וכייפי: כל מה שישפר את סגנון החיים שלך - באפליקציה החדשה של "לאשה"