בעוד פחות מחודש ימים (סמנו ביומן את יום חמישי ה 9.7) תיכנס סיון קליין מתחת לחופה ותינשא לזיו קורן, בן זוגה בשנה האחרונה. היא - דוגמנית מצליחה שזכתה לפני 12 שנה בתחרות מלכת היופי, מנחה בטלוויזיה בתוכנית הבוקר של קשת ומגישה תוכנית ברדיו ירושלים, הוא - מנכ"ל כריזמטי במשרד הפרסום ראובני פרידן.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת האפליקציה החדשה של "לאשה"

כזכור, בנובמבר 2013, אחרי שנתיים וחצי של זוגיות היא קיבלה הצעת נישואין מבן זוגה דאז, גלעד קינן, בנו של מנכ"ל בנק הפועלים, התאריך והמקום שוריינו, אבל בהמשך הגיעו השניים למסקנה שעדיף להם בנפרד מאשר יחד.

הם פיצלו כוחות בפרידה מפתיעה ומתוקשרת, וחודשים ספורים לאחר מכן הוא התארס עם שחר אלרואי נכדתו של יצחק תשובה, ואילו קליין הכירה את קורן ותוך זמן קצר הבינה שמדובר בדבר האמיתי. "הכי לא מתאים לי, כי בדרך כלל לוקח לי שנים עד שאני מוצאת עוד מישהו", היא מעידה בצילומי שער "לאשה" לקראת שינוי הסטטוס המשמח, "זה קלישאתי ואני שונאת לומר את זה, אבל כשזה נכון - זה נכון".

על המיועד היא מדברת בחיוך גדול ועיניים נוצצות,ומשתפת שגם אם נראה שהכל קרה מהר מאד, מבחינתם הם כבר מרגישים נשואים והאירוע הוא רק עוד חגיגה לשתף את המשפחה והחברים. אז רגע לפני שהיא נכנסת לשמלת הכלולות קבלו את כל התובנות שצברה בדרך, הרגשות השונים בנוגע לערב הגדול והשמועות על היריון.

בראיון למגזין המדפס סיון מספרת לאורית מרלין על קומדיית הטעויות שחוותה בהיכרות עם זיו:

סיפור היכרותם של קליין וקורן רצוף אי הבנות, כמו בקומדיה רומנטית, והוא הגיע לשיאו כשבחודש ינואר האחרון שלף קורן טבעת בנסיעה לרומא. הנה הגרסה המקוצרת.

"הגעתי לפגישה במשרד הפרסום ראובני־פרידן, ממש בשירת הברבור של היחסים בין גלעד לביני", היא נזכרת. "ניב, השותף של זיו, הכיר בינינו, 'זאת סיון קליין, היא הייתה מלכת יופי והיא מאורסת'. רציתי ללחוץ לזיו את היד, אבל הוא הרחיק את היד שלו, ואמר 'בדיוק שטפתי ידיים'".

עוד דרך לגרום לבחורה לא לשכוח אותך בחיים.

"נעלבתי מאוד. את רוצה ללחוץ את היד למישהו, והוא לא רוצה ללחוץ בחזרה. אפילו דיברתי על זה בזמנו עם המטפלת שלי".

"כמה חודשים אחר כך, כשכבר הייתי רווקה ובדירה חדשה, הצטלמתי לקמפיין הסלולר של 'הוט'. ניב הגיע לצילומים ואמר לי, 'אולי אני אכיר לך את זיו קורן, השותף שלי?' אמרתי, 'זיו? הוא שונא אותי'. חשבתי שהוא מתבלבל".

הוא באמת התבלבל?

"התברר שלא. עברו עוד כמה חודשים ועשיתי פרסומת ל'קסטרו'. זה היה היום הכי מחריד בחיי, ובכלל הייתי בתקופה נוראית אחרי הפרידה מגלעד. הייתי נורא לבד. יצאתי פה ושם עם בחורים, אבל היה לי קשה מאוד, הייתי עצובה. הגעתי לצילומים שהיו עם גל גדות ובהפסקה אמרתי לה, 'את חייבת להכיר לי מישהו, אבל לא מהתחום'. היא אמרה, 'אני אכיר לך'. ראיתי את זיו על הסט, עומד ומסתכל עליי".

"פתאום הסטייליסטית, מיטל ויינברג, ניגשה אליי. אמרתי לה, 'את חייבת להכיר לי מישהו'. הייתי כולי עצובה, רק שתבוא לי ישועה, ואז אני מסתכלת על זיו, ואומרת לה, 'תגידי, למה זיו גידל כזה זקן?' והיא ענתה לי, 'גם הוא בדיוק שאל עלייך'".

ההמשך ברור: בקיץ שעבר קליין וקורן החלו להסתמס. "כתבתי לו, 'חשבתי שאתה שונא אותי'. והוא אמר, 'דווקא הסיפור שלנו מאוד יפה'. ואז הוא סיפר לי שביום שבו הכרנו לראשונה במשרד, הוא הלך לאיזה חדר ישיבות, ואמר לאנשים לידו: 'קרה משהו מוזר מאוד, הכרתי עכשיו מישהי, אמרו לי שהיא מאורסת, אבל אני יודע שהיא תהיה אשתי'".

וידוי כזה יכול להרתיע.

"לא נבהלתי, להפך, זה שימח אותי. הוא כמובן לא השתמש במילה 'אשתי' בשלב הזה, אלא ב'ידעתי שנהיה יחד'. רק אחרי כמה חודשים הוא גילה לי שהוא בעצם אמר, 'זאת תהיה אשתי'".

לא רצית בן זוג מהשואו־ביז, אבל זיו פרסומאי. זה לא מאוד רחוק.

"זה טוב שהוא לא רחוק שנות אור ממה שאני עושה. לא צריך להסביר לו כל דבר. בואי נגיד שבקשר שלנו קנאה לא משחקת תפקיד. לא מעניין אותו עם מי הצטלמתי באינסטגרם. הייתה לנו שיחה על אם יפריע לו אם אצטרך להתנשק כשאתחיל לעבוד כשחקנית. הוא ענה: 'אני מניח שזה יהיה מורכב, נצטרך לדבר על זה'. בתקשורת בינינו אין פחד, אני יכולה להגיד לו הכל. יש שיחה להתבסס עליה. מעניין לנו. הכל זרם נעים מההתחלה".

איזה בן זוג קיווית להכיר, אם בכלל, אחרי ביטול החתונה?

"יש לי דף שעליו כתבתי את התכונות שחשובות לי. רציתי קשר מלא תשוקה שלא תתפוגג, שהבחור שלי יהיה סופר סמארט וחרוץ ושיהיה לו עולם משלו. יש במצליחנות משהו גברי. תמיד חייתי במחשבה שאני מפחידה גברים, ואז הדבר הראשון שאני עושה הוא להפסיק לדבר על ההצלחות שלי. אבל גבר מספיק חזק לא ירגיש מסורס אם האישה שלו מצליחה. גם אם מתחילים איתה פה ושם זה בסדר, לא צריך להיבהל מאיזו הודעה בפייסבוק. ואז הכרתי את זיו, והוא בול מה שחיפשתי, עם שינויים קטנים".

  • הראיון המלא בגיליון השבוע