"זו הייתה שנה של חוויות ולמידה, אני מרגישה שהעצמתי את עצמי", כך מסכמת מור ממן, מלכת היופי היוצאת את השנה שלה כנושאת התואר הנחשק.

לקראת סיום תפקידה והעברת הכתר בעוד כחודש ימים, התייצבה ממן לצילומים למגזין "לאשה", עבור כתבת שער החותמת את תקופת כהונתה.

בין האירועים המשמעותיים שעברו עליה במהלך החודשים בהם שימשה בתפקיד, היא נסעה לייצג את ישראל בתחרות מיס עולם שנערכה השנה בלונדון, הוזמנה להרצות באירוע גאלה חגיגי בניו יורק ובמקביל התגייסה לצבא ושובצה בחיל האוויר.

בחירתה כמלכת יופי גם סללה את דרכה כמובילת דעת קהל ברשתות החברתיות, ובמשך זמן קצר נרשמו לחשבון האינסטגרם שלה למעלה מ-50 אלף עוקבים ויותר מ-30 אלף בפייסבוק. סוד ההתעניינות, לדעתה, טמון בתכנים, אותם היא מתאימה לקהל שלה שמורכב בעיקר מצעירים.

גם בחיים האישיים היא חווה פריחה, כשבחודשים האחרונים ממן מתחזקת זוגיות רצינית ראשונה, עם קבלן בנייה בן 25 בשם אריאל.

אחרי שצברה ניסיון כדוגמנית, עבדה עם צמרת הצלמים, המאפרים, מעצבי השיער והסטייליסטים בארץ, את תחום הדוגמנות ממן רוצה להמיר כעת בתחום העסקי.

כדי להתמקצע היא לומדת השקעות נדל"ן וניהול עסקים, בתקווה להתפתח בכיוונים הללו. "השנה הזו לימדה אותי לעבוד קשה ובאינטנסיביות, אבל עדיין ליהנות", היא מצהירה, "חשוב כל הזמן לחדש".