שלוש שנים הם היו יחד ואז כמעט שלוש שנים בנפרד, עד שהאהבה ניצתה שוב והם החליטו לחזור אחד לזרועות השנייה.

זמן קצר לאחר מכן, קיבלה טהוניה רובל, זוכת העונה החמישית של "האח הגדול", דוגמנית ומנחה, הצעת נישואין, מבן זוגה, מעצב השיער בעל השם מישל מרסיה.

עד החתונה שתיערך בקיץ הקרוב, אז יתמסדו כדת משה וישראל, ולרגל וולנטיינס דיי, הגיעו השניים לצילומים משותפים, לראשונה בחייהם, לשער "לאשה", ושיתפו במאחורי הקלעים של הקשר המסקרן.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

למעלה מ- 25 שנים מפרידות בין רובל למרסיה אבל כל ההבדלים, כולל בצבע העור, לא רלוונטיים מבחינתם כשמדובר בהתנהלות הזוגית ביניהם.

הסביבה החברתית אגב, עדיין "לא תמיד פתוחה" לטענתם לקבל זוגות מעורבים, אבל כשהם צועדים כיום יד ביד ברחוב, הם מודים שלא ניתן לדעת אם לוטשים בהם מבטים בגלל השוני הפיזי, הגילאי, או בגלל שפשוט מזהים את טהוניה ממסך הטלוויזיה.

  • בראיון למגזין המודפס טהוניה ומישל חלקו עם ורדה הורוביץ את התגובות לאמירות הגזעניות אליהן נחשפו, וסוגיית הפרשי הגיל:

עכשיו, כשהקשר שלהם יציב, הם פחות מתרגשים מהערות מעליבות. "גם בבית שמש, מקום שבו אחד מפליץ כולם מריחים, אמרו בהתחלה: הוא יזרוק אותה", נזכרת טהוניה. "ככה הם. זאתי תעלה עלינו? נעשה לה שחור. אבל אחרי שלוש שנים, כשראו שזה ממשיך, השתתקו.

"הייתי אז נורא פגיעה, כשהתחילו הטוקבקים הגזעניים, אבל היום, הרבה בזכות מישל, שהסביר לי המון על גזענות – התחזקתי. המילים האלה עוברות לידי, אלה מילים של אנשים צרי עין, עלובים, שיושבים ליד מקלדת, ממורמרים על החיים שלהם, אללה יסתור".

"אני באמת לא מתכוונת יותר לעמוד בפינה ולבכות, להפך: אני מוכנה ללכת עם מה שהם כותבים, להגיד להם שכן, התחתנתי עם מבוגר, עם עשיר, כן, אני הולכת איתו בשביל הכסף, נמאס לי להילחם בטוקבקים האלה, זה גם לא מעניין כבר. הרי כולם יודעים ששנינו ניסינו מערכות יחסים אחרות, ועובדה שאנחנו יחד. אני חולה עליו, מטורפת עליו, הוא האוויר לנשימה שלי".

מישל: "מה שמדהים זה שהעם הנרדף כל הזמן עושה סלקציה בינו לבין עצמו, אבל זה קורה במיוחד אצל בורים ועמי ארץ. אנשים שמפחדים מהאחר ותקועים בדעות פרימיטיביות. מכרו להם שנאה מילדות, והם גם מעבירים את זה לצאצאים שלהם".

טהוניה: "אבל אולי אם עוד זוגות כמונו יתמזגו, אנשים יפתחו את הראש".

לציון חג האהבה שבפתח, את תפקיד הרומנטיקן בבית, מישל מאייש בהצלחה, והוא זה שיהיה אחראי גם על הפינוק באותו היום, בעוד טהוניה הכריזה שאת הדאגה לפרטנר היא תראה במחוות קטנות ואינטימיות.