רגע לפני שהתחילה לעבוד על עוד תפקיד בסרט הוליוודי, איילת זורר עצרה להפוגה קצרה בישראל. על הפרק: שילוב בין ביקור משפחתי ועבודה, להלן צילומי הקמפיין העשירי במספר שלה לטובת חברת האופנה גולברי.

אחרי שסיימה לדגמן באלגנטיות השמורה לה את פריטי הקיץ הצפויים לעלות על המדפים, היא התייצבה על סט הצילומים לטובת כתבת שער במגזין "לאשה", בה היא משתפת על דרישות הקריירה המצליחה, שמחייבת אותה לנדוד לא מעט.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

כעת בלוח הזמנים העמוס של זורר: צילומים לגרסה החדשה של "בן חור", סרט זוכה אוסקרים מסוף שנות ה-50, בו התפרסם צ'רלטון הסטון ששיחק בתפקיד הראשי, הסרט מקבל כעת עיבוד חדשני.

לצידה ישחקו ג'ק יוסטון, מורגן פרימן וטובי קבל, כשהליהוק הנ"ל מצטרף לעשייה עשירה בשנים האחרונות וכולל: צילומים לסרט "Last Days in the Desert" לצדו של יואן מקגרגור, וצילומים לסדרות הטלוויזיה "רייק" ו"דרדוויל", לצד הופעות בסרטים מדוברים כמו "מלאכים ושדים" עם טום הנקס ו"סופרמן איש הפלדה" בו גילמה את אמו של גיבור העל.

על תפקידים חדשים, לפני שעולים על המסך, היא מקפידה שלא לדבר, בכדי לאפשר לצופה להתחבר לדמות ממקום נקי, אבל זורר מודה שההתרגשות בטרם נכנסים לפרוייקט מסוג זה, היא גדולה מאד.

"זה כמו להיכנס לכיתה חדשה וכל הילדים חדשים ואת לא מכירה", היא מנסה לתאר, "בהתחלה זה קצת מביך".

  • השבוע בגיליון איילת מדברת עם אורית מרלין רוזנצוויג על הקווים האדומים שלעולם לא תחצה, על פרופורציות בחיים, על התימרון בין הקריירה למשפחה וגם על הגיל:

יש איזו תובנה מעניינת עם הגיל?

"החוכמה שבאה אליי עם השנים הביאה אותי לתובנה שהכוס תמיד ריקה ומלאה בו זמנית".

תסבירי.

"כשאת צעירה, את יפה ונורא קל לך לקבל כתבה בעיתון, אבל לא בטוח שייתנו לך את התפקיד שאת רוצה ושיתייחסו אלייך כמו שאת רוצה. ואז עוברות השנים, היופי כבר לא יופי של אדם בן 20, ויש לך מה להגיד, אבל עכשיו מצפים ממך להביא משהו אחר".

את מרגישה פחות יפה היום מאיילת בת ה־22?

"לא שאני מרגישה פחות יפה היום, אבל כשאני מסתכלת על תמונות שלי מפעם, אני אומרת 'יואו, הייתי כזאת יפה, ואיך לא ידעתי'. איזה עצוב זה. חבל".

מי האנשים שהכי משפיעים עלייך מבחינה מקצועית?

"את ההארה הראשונה שהייתה לי קיבלתי מטום הנקס, כשצילמנו את 'מלאכים ושדים' ברומא. הוא סיפר לי איך הוא נלחם לעשות את 'פורסט גאמפ' ואיך הסרט שינה את החיים שלו מקצה לקצה. בזכותו ירד לי האסימון שהחיים של שחקנים יוצרים הם בידיים שלהם, ושאין לחכות".

הוליווד מקדשת ערכים נטולי מחויבות. לא טוב לך? תחליפי - את הבעל, הסוכן, הציצים.

"כל מקום קפיטליסטי הוא כזה. אני צריכה מאוד בית. לבית יש ערך עליון בשבילי, ויכול להיות שזו גם החולשה שלי".

  • את הראיון המלא תמצאו בעמוד 32 בגיליון החדש של "לאשה"