אחרי שנים של חיים בפרופיל תקשורתי גבוה והימצאות אינטנסיבית בתודעת הציבור, מאיה בוסקילה החליטה להוריד הילוך במהלך השנתיים האחרונות מאז ילדה את בנה הבכור לני. אמנם היא המשיכה להופיע, אך לא תמיד באור הזרקורים והתמקדה בעיקר בסטטוס שלה כאמא.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

עכשיו כשלני גדל מעט, בוסקילה עושה את דרכה חזרה למרכז הבמה. את הדירה בנתניה סמוך לאמא שלה, היא המירה בדירה בלב תל אביב, ובימים אלו משמשת כשופטת בתוכנית "משפחה בהופעה" אותה מנחה צביקה הדר בערוץ 24. משתתפת בחזרות למחזמר "נסיך מצרים" שם תככב לצד גיא זוארץ בתפקיד מתחלף עם מירי בוהדנה, ובעיקר מתחילה לשחרר סינגלים לקראת האלבום החדש שבדרך.

בתוך כל זה, גם אם היא שוברת שתיקה, אל תקראו לזה קאמבק כי מבחינתה היא לא הלכה לשום מקום.

"חסרה לי האהבה של הקהל - והבמה זה הבית שלי", היא מצהירה על סט צילומי השער שלה למגזין "לאשה", "אבל אם שמים דברים על כף המאזניים, יש לי כרגע ילד מאושר וזה הדבר שהכי חשוב לי".

אחד השיקולים שהניעו אותה להשקיע את כל כולה בגידול בנה, היא העובדה שזמן קצר אחרי שנולד הפכה לאם חד-הורית, בעקבות גירושיה מבעלה מתן כהן.

השניים התארסו אחרי ארבעה חודשי היכרות בלבד, החתונה נערכה אחרי חצי שנה יחד, אבל הבקיעים הראשונים בזוגיות החלו כבר מספר חודשים מועט לאחר מכן.

על המשבר הראשון הם התגברו, החליטו להישאר ביחד ולהרחיב את המשפחה, אבל חמישה חודשים לאחר שלני נולד, פחות משנתיים אחרי שנישאו, החליטו להפריד כוחות סופית. מאז, בעלה לשעבר עבר לגור בארה"ב ופחות משנה אחרי הפרידה נישא בשנית. "אני גם אמא וגם אבא - ועושה את זה טוב".

  • האם היא חוותה משבר כשהתא המשפחתי שלה התפרק?
  • איזה מסר היא רוצה להעביר לאמהות חד-הוריות אחרות?
  • והאם היא מוכנה לזוגיות חדשה בחיים?