"למיס ישראל יש חבטה מושלמת", כך מפרגן האתר היהודי The Washington Free Beacon ל נערת ישראל דורון מטלון.

עוד עדכונים על היפות שלנו? הצטרפו לדף הפייסבוק של תחרות מלכת היופי!

דורון משתתפת ממש עכשיו בתחרות מיס יוניברס, שמתקיימת במיאמי, פלורידה. זה אומר שהיא מתמרנת בלו"ז צפוף של אירועים ונהנית מכל רגע. זומבה? יש. שיעור סלסה? יש ויש. צילומי אופנה בבגד ים ושמלת ערב? ברור.

באחד האירועים האחרונים היא פגשה את האמן רומרו בוריטו, שיצר עבודות בהשתתפות המועמדות מהמדינות השונות. "הוא אמן מדהים, שמשדר אופטימיות ושמחת חיים בכל יצירותיו", התפעלה דורון בדף הפייסבוק שלה, "בנוסף הוא אוהב את ישראל ומתכנן לבקר בארץ בשבועות הקרובים. השארתי חותם על הקיר בסטודיו שלו, יש לכם ניחוש מה ציירתי?"

כתר גדול מעל הראש.  מבחינתנו הוא שלך (צילום: דרן דקר)
כתר גדול מעל הראש. מבחינתנו הוא שלך (צילום: דרן דקר)

"זוזו אחורה", הזהירה דורון את כולם

המועמדות בתחרות מיס יוניברס, עשרות מלכות יופי מכל העולם, מתאכסנות במלון ששייך לאיל ההון דונאלד טרמפ. טרמפ הוא גם הבעלים של התחרות כך שזו בחירה לא מפתיעה – לא מפתיע גם החיבור שעשה טרמפ עם המשתתפות בתחרות כאשר חנך מגרש גולף חדש במלון.

המועמדות הוזמנו לחבוט בכדור וביניהן דורון. עוד לפני שחבטה היא כבשה את הקהל בגישה הספורטיבית המחוייכת, "זוזו אחורה", הזהירה את כל מי שהיה באיזור, שלא יקבלו חבטה מכדור תועה. בניסיון הראשון היא פיספסה לגמרי את הכדור אבל בניסיון השני העיפה אותו בחבטה מדוייקת הרחק לכיוון הרצוי.

הקהל הגיב במחיאות כפיים, דורון הניפה יד לניצחון וחזרה למקומה, תוך שהיא מפנה את הגב לעובד המגרש (לא בכוונה, ברור), שרצה לתת לה היי פייב אמריקאי אורגינל ונשאר תלוי עם היד באוויר.

"אפשר לקרוא לזה מזל של מתחילים", סיכמה דורון.

והיא לא רק ספורטאית מזליסטית - גם אשת שיווק: בשבוע שעבר התקיימה המכירה הפומבית המסורתית של תחרות מיס יוניברס, בה כל המועמדות מציעות מתנות מארצות מוצאן. דורון הביאה עבודה המבוססת על ברכת הבית הישראלית המוכרת, בעיצוב האמנים שי פלד ואורנה כהן. כל ההכנסות קודש לארגון שפועל לקידום נערים עם צרכים מיוחדים ודורון מכרה את העבודה בסכום המקסימום!

עדכונים שוטפים עד הטקס

טקס בחירת מיס יוניברס 2015 יתקיים ביום ראשון ה-25.1.15. במהלך הטקס ועד אליו אנחנו מעדכנים כל הזמן:

אל תפספסו!

על החוף במיאמי. קשה
על החוף במיאמי. קשה

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: