כאשר השחקנית רונית אלקבץ (שחגגה לפני חודש יום הולדת 50) עובדת על דמות חדשה, היא נותנת הכל, נחשפת ומתמסרת. הכוכבת הצטלמה לשער "לאשה" וסיפרה לנו, שבשבילה דווקא צילומים מהסוג הזה הם סוג של תרפיה. היא לא נוהגת לעשות זאת הרבה, אבל כשכן מזדמן לה - היא נהנית מכל רגע.

"מוסיקה, בגדים יפים, צלם שזורם איתי, מה אני צריכה יותר?", היא אומרת בחיוך. בראיונות, לעומת זאת, היא קצת יותר מתקשה להתמסר. "זה מעייף להתראיין", היא מספרת על הסט, "אני חיה את המקצוע שלי במלוא עוצמתו והחשיפה על המסך היא גדולה כל הזמן, כך שהפרסום שנלווה לזה פחות חשוב לי". אלקבץ שומרת בקנאות על פרטיותה ולא מרבה לספר על חייה האישיים ולא על התאומים שלה בני השלוש, עמרי ושאלימר.

>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

אז אולי הפרסום פחות חשוב לה, אבל ההתעניינות באלקבץ רק הולכת וגדלה, בעיקר כעת שסרטה "גט", אותו ביימה יחד עם אחיה, שלומי אלקבץ, נבחר כמועמד לפרס הסרט הזר הטוב ביותר בטקס גלובוס הזהב, שייערך ב-11 בינואר בלוס אנג'לס.

לאוסקר הסרט לא התקבל, אבל עד כה עורר הדים ותגובות אוהדות בפסטיבלים ברחבי העולם. הטלפון שבישר לה על המועמדות, הגיע בדיוק כשהייתה בדרכה חזרה מפריז לישראל. צוות האוויר על הטיסה, שקרא את הידיעה שפורסמה זמן קצר לפני כן, ניסה להתחשב באלקבץ שלא הצליחה להתנתק מהסלולרי בזמן ההמראה. הכוכבת הוצפה בבקשות לתגובה מאינספור עיתונאים ושמחה מאוד על המועמדות.

את אחיה, אגב, שנמצא בלוס אנג'לס היא הצליחה לתפוס רק לאחר 12 שעות מרגע שהתפרסמה הידיעה וזאת עקב הבדלי השעות.

  • אז האם היא מדמיינת את הרגע בו תצעד על השטיח האדום בטקס? מה דעתה על סרטון הפארודיה שפרסם גורי אלפי ברשת? ומדוע קל לה יותר להתראיין בחו"ל מאשר בישראל? צפו בוידאו