עד שסדר יומה יהיה סביב התינוק שיצטרף אליה ולבעלה עדי קייזמן בחודשיים הקרובים, אסתי גינזבורג מתאמנת על כישורי ההורות שלה בגידול שני כלבים וארבעה ארנבים, אותם היא מטפחת בבית.

כשהיא בחודש השמיני להיריונה, את צילומי שער "לאשה", היא בחרה לערוך בצהלה בצפון תל אביב, בשדות הפתוחים שנמצאים בקצה שכונת מגוריה. הפרטנרים הלא שגרתיים שהצטרפו לצילום הפסטורלי היו טלה קטן שעדיין יונק, ושני ארנבונים לבנים, אחד בעל עיניים כחולות, שבסופו של יום אומץ רשמית על ידי גינזבורג והצטרף לשאר היצורים הפרוותיים שהיא מטפחת.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

את התכנונים לקראת הלידה הממשמשת ובאה היא משתדלת לשמור לעצמה. את מין העובר היא מקפידה שלא לחשוף ("זה שמפרסמים שזה בן, לא אומר שזה נכון. חמישים אחוז כן וחמישים אחוז שלא"), ובאשר לרגע עצמו בו תהפוך לאמא, היא מקווה שתזכה לפרטיות ומודה שיותר קשה לעבור את התהליך כשהיא חשופה לעיני הציבור.

החשש הטבעי שיש לכל אישה היריונית מהשינויים הפיזיים שהיא חווה ועד ההשלכות שיביא הסטטוס החדש על הקריירה, לא פסחו גם על גינזבורג, שממשיכה למרות הכל לתחזק את כל הקמפיינים שבראשם עומדת: כפרזנטורית של חברת ההלבשה ZIP, של חברת הקוסמטיקה אפריל וגם של תכשיטי מילר.

את דרכה כמגישה לצד אסי עזר ב"כוכב הבא" היא החליטה לסיים אבל על מופעי חנוכה במסגרת השתתפותה בהפקה של גיבורי האור היא לא ויתרה. "זו לא הייתה הבחירה הראשונה שלי לעשות את זה במצב הזה", היא מודה, "אבל חתמנו הרבה לפני, ולא ראיתי סיבה להפסיק. מה שכן זו דוגמה שהקריירה ממשיכה תוך כדי".

  • אז מה יש לה לומר לאלו שטענו שהוחלפה בתוכנית ומדוע בחרה שלא להמשיך בה? איך היא מתכננת את הלידה? ומה עשה לה הטלה שתרם לאנקדוטה משעשעת מיום הצילומים?