במהלך היריון מסוקר ומתוקשר, הגיעה נינט טייב, לישורת האחרונה. אבל גם בחודש תשיעי, לצד כל ההכנות הפיזיות והנפשיות ללידה, היא עדיין לא הורידה הילוך. "זה שאני בהיריון לא אומר שצריך להפסיק לעבוד", היא הצהירה בחיוך במהלך צילומי שער "לאשה". "עובדים קצת ונחים, ומבחינתי אמשיך עד שיהיו צירים".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

אז עד שהבת הבכורה, תצטרף לקן המשפחתי אותו הקימה יחד עם בעלה המוסיקאי יוסי מזרחי, טייב ממשיכה במלוא המרץ עם המיקסים לאלבום באנגלית, אוספת חומרים לאלבום החדש בעברית, היא מתקלטת ואף ממשיכה בתפקידה כפרזנטורית של רשת "דלתא".

על אף העניין התקשורתי הרחב על מועד הלידה, היא מקווה שתזכה לקצת פרטיות. ההכנות לרגע הגדול בו תשנה את הסטטוס כוללות השתתפות בקורס בו היא לומדת נשימות ולחשוב באופן חיובי.

החלום שלה במקור היה ללדת בים, אבל כשהיא ריאלית, היא מסתפקת במחשבה על לידה טבעית, ללא אפידורל. "אני חושבת על זה. זה מקסים, אבל אני לא יודעת כמה חזקה אהיה. כ"כ הרבה שאלות ותהיות יש, כמו מה יהיה? יהיה לי כוח?".

כך או כך נראה כי האמהות שבפתח, כבר נתנה את אותותיה ולא רק בדמות הבטן העגלגלה. אחרי שעברה אינספור פאזות, מהחיילת מקריית גת שזכתה בעונה הראשונה בכוכב נולד והפכה לאייקון בדמות המאמי הלאומית, עד זמרת הרוק שבועטת במוסכמות ויוצרת לפי העדפותיה.

במקביל לתהפוכות בחייה האישיים, מבת הזוג והארוסה של יהודה לוי, לחתונה וההיריון עם בן זוגה יוסי מזרחי, נינט של חורף 2014-2015 מרשה לעצמה לחיות כמו שהייתה רוצה כבר מזמן. "יש משהו משחרר בלשחרר", היא אומרת וכך בקמפיין האחרון שלה היא הצטלמה בבגד גוף צמוד שחשף את הבליטה העוברית, נתפסה לראשונה מאז פרצה לתודעה הציבורית בביקיני בחוף הים ואף הסכימה לככב על שער "לאשה", דבר שלא עשתה במשך שנים.

  • אז איך משפיעה עליה העובדה שהיא תהיה אמא ממש בקרוב? איך היא מרגישה עם השינויים במבנה הגוף? ומה השיעור החשוב שתרצה להעביר לבת שלה?

  • הריאיון של אורנה ננר עם נינט טייב בגיליון "לאשה", השבוע בדוכנים