למעלה משבע שנים חלפו מאז קארין כהן התגלתה לציבור בעונה השלישית של "הדוגמניות". אמנם היא לא הצליחה לשרוד עד לשלבים מתקדמים, אבל כן השתלבה בתעשיית הבידור והפכה לאחת האושיות הבודדות שזכורות מאותה תוכנית ריאליטי.

עכשיו היא מקבלת רשמית טייטל של וי.איי.פי. כשלוהקה לדוקו ריאליטי החדש "בוליווד" שמשודר ב- yes comedy ונשלחה יחד עם עידן יניב, גלית גיאת, בנות הדודות בוגרות המירוץ למיליון מעיין ובת אל, איציק כהן וניסים גרמה למומביי שבהודו, לנסות את מזלה בתעשיית הסרטים המפורסמת.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

לצד רגעי משבר שחוותה, התמודדות עם תנאים סניטריים של מדינת עולם שלישי וגעגועים עזים הביתה, כהן מודה ששבה מהצילומים מחושלת יותר ושאחרי שבוע במקום היא החלה להנות מהסיטואציה ובעיקר מחברי הקאסט שהתגבשו יחד. כולם אגב - מלבד ניסים גרמה, שכבר במהלך הצילומים נפוצו הידיעות כי עזב את התוכנית על רקע יחסים מעורערים עם שאר המשתתפים.

במהלך צילום הכתבה ובעודה לומדת לשיר ולפזז בהינדית, בבית המתין לה הארוס ניר דבש, שהציע לה נישואין ביום הולדתה ה-27 ביוני האחרון. השניים חוו משבר זוגי, בעקבותיו החליטו להאט את קצב ההכנות ולהמשיך ליהנות מהחיים המשותפים בלי להתחייב כרגע לתאריך ההתמסדות הרשמי, אך עד מועד פרסום הכתבה - השניים נפרדו סופית.

על סט צילומי השער עבור "לאשה" היא שיתפה מדוע החליטו על הצעד הזה, האם למדה לקח כלשהו מנישואיה הראשונים לשחקן נירו לוי? ומה השתנה בה מהימים בהם הגיעה כבחורה אנונימית מעפולה ועד היום?

  • הראיון שערכה אורית מרלין-רוזנצוויג עם קארין כהן, בגיליון "לאשה", השבוע בדוכנים.