אני כותבת ביום נדיר של מנוחה והירגעות בין ימים ארוכים, עמוסים ומרתוניים אבל כייפים כל כך! אלה ימים שמתחילים בשש בבוקר ונגמרים ב-12 בלילה עם המון פעילויות, טיולים וצילומים. חשוב שאתם לא תנוחו ותצביעו בשבילי! מיד הפרטים.

עוד עדכונים על מור במיס עולם? היכנסו לדף הפייסבוק שלנו!

בשמלה הלאומית בעיצוב אפרת קליג. אלגנטית וסקסית (צילום: שוקה כהן)
בשמלה הלאומית בעיצוב אפרת קליג. אלגנטית וסקסית (צילום: שוקה כהן)

הצביעו בשבילי ועזרו לי להיבחר!

רוצים לעזור לי להיבחר למיס עולם? אני צריכה את עזרתכם! לתחרות Miss World יש אפליקציה לסמארטפון. הורידו אותה וגללו עד שתראות את הכותרת "vote for your top 3". מלאו אחר ההוראות ובחרו את ישראל למקום הראשון. שימו לב, צריך לבחור עוד שתי מתמודדות כדי לשלוח את ההצבעה. שלחו והצביעו - תודה רבה!

ככה זה נראה. הצבעה לישראל במקום הראשון
ככה זה נראה. הצבעה לישראל במקום הראשון

שאלו אותי אם מפחיד לחיות בישראל

אחד הדברים שנהניתי מהם במיוחד היה יום ספורט. חילקו אותנו לקבוצות לפי צבעים (אני הייתי בקבוצה הירוקה – Go Green!), בכל קבוצה היו כמה שהתחרו והשאר עודדו בטירוף, הכנו פונפונים וצרחנו שירים. זה היה מאוד מרענן.

אתמול יצאנו לטיול באוקספורד, היה מקסים אבל קפוא! זה היה היום הכי קר, 3 מעלות, הלכנו המון ברגל והרגשנו שאנחנו עוד שנייה עפות.

מבחינה חברתית אני מאוד נהנית. החברה הכי טובה שלי היא הנציגה מכורדיסטן, אנחנו כל היום יחד. התחברתי גם עם הנציגות שדוברות רוסית, בדרך כלל הן קליקה סגורה כך שהיתה לי הפתעה נעימה איתן. זה מוזר להיות במצב שאף אחד לא מבין את השפה שלי, אם שומעים אותי מדברת עברית בטלפון אף אחד לא יודע מה אני אומרת. כמה מהמשתתפות שאלו אותי אם מפחיד לחיות בישראל, סיפרתי להן שבחיי היום יום אין הרגשה של מלחמה. אמרתי גם שאני לא שונאת אף אחד ומקבלת כל אדם.

אני נהנית ללבוש את השמלה הלאומית שעיצבה לי מעצבת העל אפרת קליג. היא עשוייה ממיקרו-פייבר לייקרה ברוקד, שמחטב ואוסף את הגוף. היא תפורה בקווים מודרנים שמחברים אותה לעולם האופנה העכשווי ולקולקציה של אפרת, ששלחה איתי שמלות ערב נוספות. בגלל שהתחרות מתקיימת בלונדון, אפרת בחרה מראה מאוד אצילי ואלגנטי כרקע לדגל שלנו, גולף ושרוולים ארוכים וכמובן המגן דוד היפהפה, שמזכיר ויטרז'ים בבתי כנסת ומעוטר באבני סוורובסקי בגוון כחול אלקטריק שהובאו במיוחד מפריז.

הנציגה מארה"ב הביאה 25 מזוודות

בשבוע שעבר יצאנו בערב לתיאטרון לראות את "פנטום האופרה". זאת היתה חוויה מדהימה. זה מופע עם המון עוצמה, תלבושות נהדרות, אהבתי. זה גם מדליק לראות איך כולן מתלבשות לאירוע כזה ובכלל, יש כאלה שמפציצות כל יום עם שמלה אחרת. הנציגה מארה"ב הביאה 25 מזוודות! זה הזוי.

ועכשיו אני חוזרת ליום החופשי שלנו, סוף סוף יש זמן לחדר כושר, לישון, לשים מסיכות ועניינים. הפנים חייבות מנוחה אחרי כל האיפור הזה...

הטקס עצמו יתקיים ב-14.12.14, אמשיך לעדכן עד אז. נשיקות.

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: