חודש בלבד אחרי הלידה המתוקשרת של הבן ריצ'ארד ישראל, ניקול ראידמן כבר חוזרת לפעילות במלוא הכח.

עם ליהוק למחזמר "עמי ותמי" שיעלה בחנוכה, היא מתמרנת בין המשפחה המורחבת לבין חזרות אינטנסיביות לתפקיד המכשפה, אותה היא עומדת לגלם.

צילומי השער לשבועון "לאשה" נערכו הפעם בווילה הפרטית בהרצליה פיתוח, בעיקר בשל הצרכים והנוחות של התינוק החדש ובתה הבכורה מישל בת הארבע, שזכו לככב לצידה ולהיחשף כך לראשונה בחייהם. "זו חוויה", היא מסבירה מדוע הסכימה לשתף את הצאצאים, "וכשיגדלו תהיה לנו מזכרת".

>>> ביום רביעי 26.11 בין השעות 12:00-14:00 ניקול תפגוש אתכם בדף "לאשה" בפייסבוק ותענה לשאלות הגולשים

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית GIRLZ מבית "לאשה"

בין החלפת מערכות לבוש של מותגי יוקרה דוגמת שאנל, ג'וצ'י ודיור, ראידמן בת ה- 28, שהתגלתה לציבור כשהשתתפה בדוקו ריאליטי "מעושרות" הרגישה בנוח להציג גם צדדים אחרים באישיותה, פחות צעקניים ומנקרי עיניים.

על השתתפותה ב"מעושרות" היא אומרת: "טוב שהיה וטוב שנגמר. מורידים את המסיכה של דמות הריץ' ביץ' הנובורישית", ומודה כי "זה היה רלוונטי לאותה תקופה ויותר טוב לי ככה להתקלף". הדמות הקיצונית שהציגה בתוכנית, הייתה לדבריה משחק שהביא ליותר רייטינג, כי "את מי מעניין לראות עקרת בית בחיי משפחה?".

אז עם הסטטוס הטרי כאמא של שניים וזוגתו של איש העסקים מיכאל צ'רנוי, באיזה סוג של חינוך היא דוגלת? למה היא תתעקש שהילדים שלה ילכו לעבוד מגיל צעיר? ואיך השפיעה כניסתו של הבן הקטן לחיים?

הראיון המלא שערכה אורית מרלין-רוזנצוויג עם ניקול