אני כותבת את הפוסט הזה בהפסקה של כמה דקות מהכנות מטורפות לנסיעה שלי למיס עולם בלונדון. איזו התרגשות!

עדכונים על מור בתחרות מיס עולם בדף הפייסבוק שלנו!

וגם באינסטגרם miss_israel#

וכמובן, כאן באתר.

מתכוננת למפגש עם השופטים

עוד לא התחלתי ממש לארוז אבל ברור שהולכות להיות לי לא פחות משלוש מזוודות, אין ברירה. מזוודה אחת רק לשמלות הערב של מעצבת העל אפרת קליג, מזוודה לנעליים ובגדי יום יום ועוד אחת לבגדים חמים. קצת מלחיץ אותי הקור, האמת.

מה שאני בטוח אקח זה מגהץ קטן. יש לי שריטה, אני לא יכולה לראות בגד מקומט.

אני לא יודעת בדיוק למה לצפות, רק שמעתי ממלכות היופי הקודמות שזו חוויה נהדרת ונדירה. צילמנו קליפ שבו אני מספרת על עצמי והוא יופיע באתר של מיס עולם.

בתחרויות כאלה יש תמיד שיחות היכרות עם השופטים, רוצים שתציגי את עצמך. אני ארצה להעביר את המסר שלי: לעודד אנשים לעשות מה שהם שאוהבים בחיים, לא לפחד ממהלכים נועזים גם אם אחרים יגידו שהם מטורפים. תעשה מה שאתה רוצה להיות.

מלבד הנושא הזה אני לא מתכוננת לשאלות. אני אענה בטבעיות על מה שישאלו אותי. אני באה לתחרות כדי להיות אני, בחורה לא מתאמצת, בלי משחקים ובלי להגזים.

התחרות תהיה בלונדון, עיר שאני כל כך אוהבת ומכירה. אני נורא אוהבת את האלגנטיות של אנשים, את האדיבות. למרות שהייתי שם לא מעט פעמים, אני תמיד הולכת לראות את הארמון. וברור, אני תמיד מוצאת את עצמי שם בשופינג... גם אם זו רשת הכי רגילה כמו טופ שופ, שם יש את הדברים הכי מיוחדים.

אפרת קליג עיצבה לי את שמלות הערב, הן יפהפיות ואהבתי במיוחד את השמלה הלאומית שלי. היא אצילית, קלאסית, מתאימה בדיוק ללונדון. יש בה חיתוך של מגן דוד משובץ אבנים ואי אפשר להתעלם ממנה. השמלות של אפרת מתאימות לגוף שלי, יפות, אלגנטיות. אני נהנית ללבוש אותן.

שמלות בעיצוב אפרת קליג. משמאל: השמלה הלאומית (צילום: שוקה כהן)
שמלות בעיצוב אפרת קליג. משמאל: השמלה הלאומית (צילום: שוקה כהן)

"מתכוונת לתת 100%"

אני אתגעגע למשפחה. עם התקשורת של היום לא חסר איך לדבר ולקראת הסוף כולם יצטרפו אלי כדי לתמוך בי: אמא, אבא, אחי. תהיה חגיגה שלמה.

כששואלים אותי מה אני מצפה להשיג יש לי תשובה ברורה: אני לא הולכת לשם בשביל להיות חביבת הקהל. המטרה שלי היא להגיע למקום הכי גבוה. השאר תלוי בשופטים.

יש כל מיני אתרים ובלוגים שעוקבים אחרי התחרות הזאת, אחד מהם דירג אותי בחמש המועמדות המובילות. איזה כיף. אני לוקחת את זה בערבון מוגבל אבל זה בכל זאת נורא מחמיא.

אפשר יהיה לעקוב אחרי בדף הפייסבוק שהתחרות תפתח לכל אחת מהמועמדות, מהרגע שאגיע ללונדון תוכלו לעקוב אחרי בעמוד הפייסבוק המיוחד שמיס עולם פתחו עבורי. אז שתפו ותעשו לייק !! בנוסף יהיו עדכונים באתר הבית של התחרות, הפייסבוק והאינסטגרם.

זו הזדמנות של פעם בחיים ואני מתכוונת לתת מאה אחוז!

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: