סצינת המקלחת הייתה לה קשה במיוחד. כמה לא מפתיע. אלמה דישי, שחקנית בראשית הדרך, וכבר בתפקיד נשי לצדו של יהודה לוי, עומדת במקלחת, בעירום, לצדו של הכוכב. "הוא היה נהדר", היא אומרת, "הוא עשה כל מה שהוא רק היה יכול כדי שאני ארגיש נוח. הזהרתי אותו שיסתכל לי בעיניים ושלא יעז להוריד את המבט לשום חלק אחר של הגוף שלי".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית "לאשה" לאנדרואיד

ליהודה לוי אסור היה לראות את מה שחצי מדינת ישראל תכף תראה בטלוויזיה?

"את הצופים האחרים אני לא רואה ולא שומעת. הוא עמד שם יחד איתי, מתחת למים. אם הוא לא היה כל כך נחוש לעזור לי שלא ארגיש נבוכה, אין לי מושג איך הייתי עוברת את זה".

דישי, בת 27, מגלמת בסדרה "איש חשוב מאוד" (משודרת בימי חמישי, 22:15, "הוט" 3) את רונה, סטודנטית שמתפרנסת ממלצרות ורחוקה שנות אור מעולם הסלבס ההזוי שבתוכו חי יהודה לוי.

לוי, שמגלם גרסה אגוצנטרית (שלא לומר נרקיסיסטית) לא מודעת ומוקצנת מאוד של עצמו, נכנס במפתיע אל חייה, בעדינות של מערבל בטון הנחבט בקיר. היחסים ביניהם מלווים בהרבה סקס ובכל העליות והירידות המתבקשות מדרמה טלוויזיונית.

דישי מלוהקת בתפקיד הבחורה שלוי נמשך אליה במפתיע ובניגוד לכל הכללים: היא לא הדוגמנית הזוהרת, לא היפהפייה שצלמים רודפים אחריה ברחוב, והיא אישה חזקה, עצמאית, דעתנית, אחת שבמציאות הייתה אולי מבריחה כוכבים שרוצים מישהי שתלקק להם את האגו, אבל תענוג לראות אותה על המסך.

המפגש שלנו הוא הריאיון הראשון של דישי לתקשורת, והיא זו שמבקשת לציין את זה בהתרגשות. באותה הזדמנות כדאי לציין שהיא קורנת וכובשת ובכלל עושה רושם של מישהי שכל אחת הייתה שמחה שתהיה בארסנל החברות שלה.

העובדה שאת גבוהה, כהה, לא כחושה כמו גבעול, יש לה משמעות גדולה בתחום?

"לא תמיד ברור מה הביצה ומה התרנגולת, אם זה באמת משמעותי או שזה משמעותי בעיניי. בסופו של דבר חשוב הביטחון העצמי שאני מביאה איתי לתפקיד. כששירלי מושיוף (יוצרת הסדרה – ד.ל.) פגשה אותי בפעם הראשונה, היא שאלה אם התפקיד של רונה בכלל מדבר אליי, כי בעיניה אני יפה מאוד. לי היה ברור שזה מאוד מדבר אליי. שירלי תפסה אותי בנקודה שהיא אמנם הרבה אחרי סיום גיל ההתבגרות, אבל היא בדיוק הנקודה שבה אמרתי לעצמי שזאת אני, שזה מה שיש, ואו שאני אתאהב בזה ואלך עם זה עד הסוף, או שאני איאבק".

איזו מערכת יחסים נוצרה בינך לבין יהודה לוי?

"התיידדנו לאט לאט. אני חושבת שלו היה קשה יותר להתקרב אליי ולבטוח בי ולהיחשף. אני נורא התרגשתי לעמוד מולו, גם כשחקן, גם כגבר, גם כסלב. הייתי צריכה להתגבר על ההתרגשות הזאת ולהגיד לעצמי שיהיה בסדר, שאני אעבוד קשה, שאני אלמד מה קורה לדמות הזו של בחורה שפתאום איזה סלב נכנס לה לחיים והוציא אותה מאיזון. החלטתי שאתמקד בסיפור האנושי ואפסיק להתרגש מזה שאני משחקת עם יהודה לוי. האמת היא שכבר באודישן הראשון הוא חיבק אותי, עם העיניים הכחולות האלה שלו, והרגשתי את הכימיה בינינו".

רונה היא דמות מאוד קולית. היא מתנהגת כמו שהרבה נשים היו רוצות להתנהג במערכת יחסים.

"היא יותר קולית ממני. למשל, כשהוא הולך ממנה אחרי הלילה הראשון והיא פשוט אומרת לו 'ביי, לילה טוב'. שירלי עבדה איתי המון על הרפליקה הזו, רק כדי שזה לא יצא נקמני, פאסיב־אגרסיב, מריר. בהמון מקומות שבהם רונה לא עושה דרמה, אני הייתי עושה דרמה או לפחות מראה שנפגעתי. למדתי מרונה. יש לה את עצמה, את המקום שלה. עליי, על אלמה, רואים הכל על הפרצוף, ועליה לא".

העובדה שהייתה על הסט גם במאית אישה עזרה לך?

"מאוד. היא הייתה שם בשבילי כל הזמן. הייתה סצנה אחת שבה לא היו אמורים לראות את החזה שלי, ושירלי פתאום שאלה אותי מה דעתי שכן יראו, כי זה מספר את הסיפור טוב יותר. זה התאים לי וזאת הייתה סצנה מעולה ולטעמי הטובה ביותר בסדרה".

  • הראיון הראשון והמלא שקיימה דפנה לוי עם אלמה דישי - בגיליון החדש של "לאשה"