לפני שנתיים וחצי, במהלך שידור פרק חצי הגמר של התוכנית The Voice, יובל דיין, מי שהייתה הפייבוריטית העיקרית לזכיה, הודיעה בשידור חי על פרישתה מהריאליטי המוסיקלי והותירה בתדהמה את הצוות המקצועי באולפן ואת הקהל בבית.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית "לאשה" לאנדרואיד

המתמודדת המתולתלת עם הקול הענוג, הסבירה שכל המירוץ הזה שבוע אחרי שבוע, גזל ממנה את עצמה, והיא רק רוצה לחזור למשפחה, לחברים ולקצב שמתאים לה יותר.

הצעד יוצא הדופן נתפס באותו רגע, כהימור מסוכן על המשך הקריירה שלה שרק החלה לגרום עור וגידים. כיום, היא יכולה להביט לאחור בחיוך, אחרי שזכתה בתואר זמרת השנה בשש תחנות רדיו אזורי ובערוץ 24, וגם בתואר "תגלית השנה" ברשת גימל.

דיין, שנחשבת לאחת ההבטחות הצעירות בתעשיית המוסיקה המקומית, החלה לפעול זמן קצר לאחר הפרישה באופן עצמאי ושיתפה פעולה עם מיטב היוצרים בארץ, ביניהם המנטור שלה שלומי שבת, גלעד כהנא, דודו טסה, עידן חביב, לאה שבת ואמיר דדון איתו גם הקליטה דואט משותף בשם "צבעים".

חמישה שירים היא כתבה והלחינה בעצמה, ארבעה שירים מאלבום הבכורה שלה "לאסוף" כבר יצאו לתחנות הרדיו וזכו להשמעות מרובות. לצד שירותה בצה"ל, בלהקה צבאית, היא יוצאת כעת לסבב מופעי חורף (הופעה קרובה, היום, א', 5/10 זאפה תל אביב).

  • בצילומי שער שבועון "לאשה" בו היא מככבת השבוע, משתפת בקשיים המלווים את הבחירה המקצועית שעשתה, מדוע פרסום לא מעניין אותה ומה תרצה שיקרה איתה בשנה הקרובה?