אני כותבת את הפוסט הזה תוך כדי שאני ממלאת טפסים. שזה לא נשמע כזה מלהיב, אבל אלה טפסים לתחרות מיס עולם!

>>> עוד עדכונים על היפות שלנו? בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

"הסיפור שלי הוא לא רק מראה חיצוני"

אני נוסעת בעוד חודש והתחרות השנה היא בלונדון. לקראת התחרות אני צריכה לספר על עצמי, לשלוח סרטונים ותמונות. חשוב לי להעביר שהסיפור שלי הוא לא רק מראה חיצוני והשאיפות שלי הן מעבר לדוגמנות.

סיפרתי שמאוד חשוב לי הנושא של תזונה נכונה, לא להרעיב את עצמך, לא לרצות להיות כמו דמויות בטלוויזיה ואז להפסיק לאכול. אני מספרת את הסיפור האישי שלי ומשתדלת להעביר את האמת שלי.

אני נורא מתרגשת. הבדיחה על מלכות יופי היא, שהן אומרות שהן רוצות להביא שלום עולמי וכל זה. ברור שאני לא מתיימרת לזה... אבל אם אוכל לתרום קצת לשיפור המעמד של ישראל בדרך שבה אציג את עצמי בתחרות, זה יהיה נהדר.

מדגמנת שמלת ערב בהפקה של אפרת קליג (צילום: תום מרשק)
מדגמנת שמלת ערב בהפקה של אפרת קליג (צילום: תום מרשק)

"מעירה לנהגים סביבי גם אם זה טיפה מנג'ס"

עד אז אני פעילה בעמותת אור ירוק לשיפור הנהיגה. כשהגעתם אליהם כדי להכיר את הנושא, הבנתי עד כמה נהגים צעירים, בגיל שלי, הם ממש מועדים לתאונות. בגלל זה הם פנו אלי כדי להרצות ולהקליט עבורם תשדירים, אפשר לשמוע אחד מהם כאן.

יש לי רישיון נהיגה כבר שנה. אני תמיד סבלנית וזהירה בכביש, אבל מאז שהתחלתי לעבוד איתם אני מסתכלת אחרת על נהגים סביבי. ללאנשים שקרובים אלי אני אפילו מעירה על טלפון באמצע נהיגה, על חוסר תשומת לב. מה לעשות, כשמכירים את הנתונים אי אפשר להתאפק גם אם זה טיפה מנג'ס...

הרציתי על נהיגה בטוחה כשהייתי בטירונות. אחת החיילות פתאום סיפרה שאמא שלה דרסה מישהו בטעות ונכנסה לכלא. כל החיים של אותה חיילת ושל המשפחה התהפכו. אפשר רק לדמיין מה עבר על המשפחה של ההרוג. זה שוק לשמוע דבר כזה.

מקדמת מודעות לנהיגה בטוחה. מור ממן (צילום: דביר כחלון)
מקדמת מודעות לנהיגה בטוחה. מור ממן (צילום: דביר כחלון)

"משאירה מקום לחשבון נפש"

ועם כל הדברים האלה, אני משאירה מקום בלו"ז הפנימי שלי לחשבון נפש. זה ממש מעסיק אותי לקראת יום כיפור. חשוב לי להתחזק, לא מבחינת שמירת שבת אבל כן לנקות את כל מה שצברתי השנה על הלב. לכל בנאדם יש מה לשפר, אנחנו לא מושלמים.

נסעתי כמה פעמים לסליחות בכותל, הייתי בקבר רבי שמעון בר יוחאי במירון. באתי עם אחי הקטן ועם כמה חברות, התפללנו, שרנו, שמחנו. היה יפה ומרגש. יצאתי ממש בהרגשה אחרת.

במירון עם אחי אביב. לכל בנאדם יש מה לשפר, אנחנו לא מושלמים
במירון עם אחי אביב. לכל בנאדם יש מה לשפר, אנחנו לא מושלמים

ולשנה הבאה אני מאחלת לעצמי לחזור עם התואר של מיס עולם! אבל אפילו יותר חשוב, שאהיה מאושרת ואוהב מה שאני עושה.

וזה גם מה שאני מאחלת לכולם. להתראות אחרי החגים.

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: