המבטא הצרפתי של שיר אל ביתן, אחת המתמודדות הבולטות בעונה הנוכחית של The Voice, מיד מסגיר את המקור שלה, אבל לא את סיפור חייה המרתק, שהוביל אותה בסופו של דבר לחיות בישראל.

ביתן, נולדה לפני 36 שנה בצרפת בשם ג'ניפר ג'ין ג'אווי, לזמרת האמריקנית ג'ין מנסון שפרצה בעיקר בשנות ה- 70, ולמפיק הקולנוע אנדרה ג'אווי. כשהייתה בת 18 החלה בחיפוש אחר שורשיה היהודיים, הגיעה לישראל והתאהבה בה.

אחרי שנים בהם חיה על הקו, למדה באוניברסיטה העברית וברימון מצד אחד, וגם הופיעה בכל העולם במחזות זמר כמו הגיבן מנוטרדאם, ילדי השמש, Avenue Q בברודווי ומלח ודבש. על אף הקריירה העשירה ומגוון האפשרויות שנפתחו בפניה, היא החליטה לעבור תהליך גיור, לעשות עליה - ולהשתקע כאן.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית "לאשה" לאנדרואיד

במהלך הזמן היא התחתנה, הביאה שני ילדים לעולם והוציאה שלושה אלבומי סולו בצרפת. רק אחרי שקיבלה ביטחון לשיר שלא בשפת אמה ואביה, היא ניצלה את הניסיון המוסיקלי והבימתי העשיר שלה, כדי להוציא לאחרונה אלבום בכורה בעברית בשם "לשוב הביתה". לבליינד אודישן בתוכנית The Voice ביתן הגיעה עם חששות, אבל כשכל ארבעת המנטורים הסתובבו אליה, החלום שלה לקבל הכרה בישראל התחיל להתממש.

  • עוד בווידאו: אז למה היא בחרה מבין כולם דווקא את שלומי שבת? האם היא חשבה לעבור מכאן חזרה לצרפת לאור המצב הבטחוני הרעוע? ומה היא הכי הייתה רוצה שיקרה איתה בעתיד?