נלי תגר חיכתה בסבלנות להזדמנות הגדולה שלה לפרוץ והנה עכשיו היא הגיעה. בתפקיד ראשי מרשים בו כל הכישרון שלה מתפוצץ על המסך, היא מככבת בסרט "אפס ביחסי אנוש", וזוכה סוף סוף להכרה. "אני לא חושבת במונחים של פריצה", היא אומרת בצילומי שער לאשה, "אבל בהחלט לתפקיד כזה חיכיתי".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

ברזומה הקודם שלה תמצאו הופעות בתיאטרון הרפרטוארי בהצגות כמו: הקמצן, רומיאו ויוליה, אוגוסט מחוז אוסייג וגם בטלוויזיה בסדרות כמו עספור, ניורק, יום האם ושירות חדרים.

בסרט אותו ביימה טליה לביא, היא מגלמת את דפי, חיילת שבוזה המוצבת בבסיס נידח בנגב ואחראית על גריסת הנייר במפקדה, כשלצידה משחקות דאנה איבגי ושני קליין. בניגוד לכל הסרטים המלחמתיים המאפיינים את הקולנוע הישראלי, כאן נמצאות במרכז מערכות היחסים בין החיילות המשועממות מהתפקיד העלוב בו הוצבו, עם ביקורת על מעמד האישה בצבא והתמודדות עם מצ'ואיזם, באופן קומי ומשעשע.

עוד בטרם ליצא לאקרנים בארץ, כבר קיבל "אפס ביחסי אנוש", חיבוק גדול מהקהל בחו"ל שלא מכיר את ההווי של לובשי החאקי בארץ, כשזכה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל טרייבקה הנחשב בניו יורק, והבמאית קיבלה את פרס הבמאית המצטיינת על שם נורה אפרון.

בחייה האישיים, תגר בת ה 31 עשתה שירות צבאי מלא כמשק"ית חינוך בחטיבת גבעתי והוצבה בעזה. בניגוד לדמות אותה מגלמת, היא הצליחה להתגבר על השביזות וסיימה כחיילת מצטיינת של פיקוד דרום. אחרי שיחרורה היא למדה בבית הספר למשחק של יורם לווינשטין, לפני כשנה וחצי היא נישאה לבן זוגה איתן שריד, אחרי חמש שנים יחד.

בראיון היא משתפת מדוע בחרה בדרך הסיזיפית כשחקנית ולא הלכה לריאליטי, מה היא לקחה מהשירות הצבאי שלה אל התפקיד ווהאם הזכיה של הסרט, פתחה לה את התיאבון לנסות את מזלה מעבר לים.