כשמורן אטיאס מקבלת שיחה טרנס-אטלנטית מהסוכן שלה ואז הוא אומר לה שתיכף יצטרפו לשיחה עוד אנשים, ולאט לאט לשיחת הועידה מצטרפים קודקודים נוספים, היא כבר יודעת שזה אומר שהנה: היא קיבלה עוד תפקיד נחשק.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

מיד עם קבלת התשובה החיובית היא צורחת בשמחה בלי חשבון, כי "כשדברים כאלו טובים קורים, הילדה הקטנה יוצאת החוצה". בתקופה האחרונה שני דברים טובים כאלה קרו ועלו על המסך, הראשון בסרט "גוף שלישי" של הבמאי זוכה האוסקר פול האגיס, שליהק אותה לצד שחקנים נחשבים כמו אדריאן ברודי, ג'יימס פרנקו, מילה קוניס ואוליביה וויילד, על תקן צועניה אלבנית בשם מוניקה, ואף איפשר לה להיות שותפה בכתיבת התסריט.

הדבר השני זו הסדרה "הרודן" של גידי רף והווארד גורדון, יוצרי "הומלנד", שם היא מגלמת את לילה אל פאיד, אישתו של נשיא מדינה ערבית פיקטיבית.

לצילומי השער למגזין "לאשה" התייצבה בין פרימיירת הסרט בחו"ל לבין הקרנת הבכורה בישראל, והצליחה להביא את האגיס עצמו, במיוחד מלוס אנג'לס לביקור בישראל לטובת הפרימיירה.

אבל לא בזאת מסתכמת הפעילות האישית שלה כשגרירה, למשל - במהלך הביקור שערכה בניו יורק, בעת אירוע חטיפת שלושת הנערים, היא יצאה להפגין עם שתי חברותיה, בטיימס סקוור, ופירסמה את המחאה הפרטית באינסטגרם. "אני קודם כל ישראלית", היא מצהירה, "בין אם מאה אנשים ראו את זה או אלף, שיידעו שקרה לנו הדבר הזה".

  • עוד בווידאו: מה הדבר הבא שנמצא אצלה על הפרק? האם מרגש אותה לעבוד לצד שמות גדולים? מה המחיר האישי שהיא משלמת בגלל ההתמסרות לקריירה והאם זוגיות חסרה לה?