רגע לפני שמור ממן מתגייסת לצה"ל, היא הספיקה להגיע לסטודיו לסשן צילומים ראשון לבוק שלה. מור חתומה בסוכנות ADD, לצד בוגרות אחרות של תחרות מלכת היופי שהפכו לדוגמניות וטאלנטיות: שביט ויזל, גל גדות, אילנית לוי וטיטי איינאו.

עוד עדכונים על היפות שלנו? הצטרפו לדף הפייסבוק של תחרות מלכת היופי!

מור ממן. 100% (צילום: דביר כחלון)
מור ממן. 100% (צילום: דביר כחלון)

"זה היה שונה מצילומים קודמים, שבהם דיגמנתי מראה איפור או אופנה. כאן הייתי צריכה להציג את עצמי, אפשר להגיד שזה היה קטלוג של עצמי כדוגמנית. המטרה שלי היא לתת 100% בכל פעם ולהוכיח את עצמי. היה מצויין".

לקראת הגיוס קיבלה מלכת היופי מתנה מפדני: תליון מיוחד בעיצובה של סיגל פלד. "העיצוב מדמה דסקית, שמזוהה עם החיילים", מסבירה סיגל, "וכשעיצבתי אותו רציתי לבטא את זה שהמתגייסת היא היהלום והתכשיט ישמור עליה. לכן יש ברכת הדרך מאחורנית".

התליון עשוי יהלום וזהב 18 קראט בצבעים לבן / צהוב. מור קיבלה תכשיט צהוב, לפי בחירתו של בני פדני.

רותי מרק, סמנכ"לית השיווק של רשת "פדני", מור ממן והמעצבת סיגל פלד (צילום: שוקה כהן)
רותי מרק, סמנכ"לית השיווק של רשת "פדני", מור ממן והמעצבת סיגל פלד (צילום: שוקה כהן)

יופי טהור ולא מתחנף

ושביט ויזל ממשיכה לשלב בקלילות בין הלימודים (חינוך לגיל הרך) לבין עבודה כדוגמנית מצליחה. לאחרונה הצטלמה לקטלוג הקיץ של המעצבת נעמה בצלאל.

"בחרנו בשביט בגלל יופייה, יופי טהור ולא מתחנף", אומרת דוברת המותג, שי לי קסטרו. "היא נעימה, מקצועית ומשתנה מפריים לפריים. יש לציין שהיא גילתה יכולות אקרובטיות על הכסא".

גם אביב אברמוב, אושיית אופנה בתחום הסטיילינג והצילום, אוהב לעבוד עם שביט. "שביט מסמלת בעיני את הישראלית האולטימטיבית החדשה. מאז שהיא זכתה בתחרות שמתי לב אליה, היא בדרך לכבוש פסגות. היא יפה, גבוהה ומאוד ורסטילית. בנוסף יש לה אישיות כובשת ונדירה בתעשייה, היא הכי רצינית בעבודה שלה".

שביט ויזל, מתוך הקטלוג של נעמה בצלאל (צילום: איתן טל)
שביט ויזל, מתוך הקטלוג של נעמה בצלאל (צילום: איתן טל)

ולסיום מזל טוב לילנה ראלף, אקס מלכת יופי והיום מעצבת תכשיטים ודוגמנית, ללידת הבן הראשון. ככה היא נראתה בזמן ההיריון כשדיגמנה את הקולקציה של אבישג ארבל. והעקבים האלה זה לא רק לצילומים: במשך כל ההיריון היא התהלכה על סטילטו.

ילנה, מזל טוב!

"אני כל כך מאושרת. היתה לידה נהדרת למרות שהוא גדול במשקל, עוד מעט הולך לבית ספר... התינוק בלונדיני עם עיניים כחולות, מלאך קטן. אני מסתכלת עליו ואומרת, איך לא עשיתי את זה קודם?"

ילנה ראלף. מעצבת, דוגמנית ואמא (צילום: זהר שיטרית וגיא כושי)
ילנה ראלף. מעצבת, דוגמנית ואמא (צילום: זהר שיטרית וגיא כושי)

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: