אם הייתם אומרים לפני חמש שנים למור ממן שהיא עוד תיבחר להיות מלכת היופי של ישראל לשנת 2014, היא הייתה לדבריה צוחקת וטוענת שזה לא יקרה בחיים. ממן, אז נערה שמנמונת בתחילת גיל ההתבגרות מבאר שבע, סבלה ממשקל עודף, כך שתואר מסוג זה נראה כמו פנטזיה רחוקה ובלתי אפשרית.

חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

אחרי שהחליטה לבצע שינוי דרסטי והשילה 30 ק"ג, היא החלה לדגמן ואף פתחה בפייסבוק קבוצת תמיכה לנערות במצבה, במטרה לסייע להן לשנות את תזונתן באופן בריא ונכון, לרזות ולהתחטב, זאת מבלי לפתח הפרעות אכילה מסוכנות.

בסיום התחרות ה 64 במספר, שכללה היכרות אישית עם כל הבנות, תצוגת שמלות, בגדי ים ושלב השאלה הזהה, כשהכתר הונח על ראשה, היא חשה ניצחון אמיתי והתמסרה לשמחה ולשאר המתמודדות שפרגנו לה וחיבקו אותה מיד אחרי הזכייה. מי שעוד עלתה על הבמה, הייתה אמה אילנה, ברגע שהיווה סגירת מעגל משפחתית. אילנה עצמה זכתה בצעירותה בתואר מלכת היופי של באר שבע, אך לא יכולה לספק לבתה שום טיפים על החוויה, מכיוון שלפני כארבע שנים נחבלה בראשה ואיבדה את זיכרונה כליל. כחלק משיקומה היא למדה מחדש על עברה וחייה, כשערב הכתרתה של מור הפך לרגע בלתי נשכח עבור כל המשפחה.

למחרת האירוע, עדיין מלאת אדרנלין והתרגשות היא כבר הגיעה לסטודיו של שבועון "לאשה", לצילומי השער הראשון שלה, שם שאלנו מה עבר לה בראש כשהכריזו את שמה? האם דמיינה את הרגע? והאם היא עדיין כועסת על הילדים שצחקו עליה בילדותה?