היא פגשה את נשיא ארצות הברית ברק אובמה, הקימה עמותה שיוזמת פעילויות מיוחדות לילדים והפכה לפרזנטורית אופנה נחשקת. מלכת היופי לשנת 2013 טיטי איינאו אמנם נפרדת השבוע מהתואר, אבל ממש לא מתכוונת להיעלם לשום מקום.

>>> חבבו את"לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

"היתה לי שנה מדהימה", מספרת לנו איינאו בצילומים לשער מגזין "לאשה". "שנה ששינתה לי את החיים ואני יוצאת לדרך חדשה".

מה את לוקחת איתך מהשנה הזאת?

"קרו לי כל כך הרבה דברים ושום דבר ממה שקרה לא היה רגיל. המון טיסות לחו"ל, פגישה עם נשיא המדינה ועם ברק אובמה, העליתי את הדודים שלי מאתיופיה, העמותה שהקמתי לילדים. כל כך הרבה דברים וכל אחד מהם הוא שיא חדש".

היו גם קשיים?

"הפרסום עצמו הוא כיף וטוב, אבל איבוד הפרטיות זה קשה. לקרוא על זה שנפרדתי מחבר או שיש לי חבר חדש זה מוזר ומאוד חשוף - ואני מטבעי בן אדם מאוד סגור".

ואם כבר הזכרנו בנו זוג: טיטי עדיין לא יודעת אם החבר הצמוד שלה, הזמר מוש בן ארי, יצטרף אליה לטקס מלכות היופי שיתקיים ביום שלישי הקרוב (4.3). מה שכן, את הערב כולו היא תעביר בפאנל השופטים. זו השנה הראשונה שמלכת יופי יוצאת לוקחת חלק בבחירה של המלכה החדשה. "רציתי שתהיה לי השפעה על המלכה הנכנסת. רציתי לחנוך אותה ולעזור לה כי באמת צריך את זה".

מה את מחפשת במלכה החדשה?

"היא צריכה להיות בעלת שאיפות וחזקה ובעיקר לדעת לעשות עם התואר הזה שניתן לה כמה שיותר. וכמובן יפה, אבל זה הקריטריון הראשון".

מה שבטוח היא נכנסת לנעליים גדולות.

"את זה אחרים יגידו. אני מרגישה שעשיתי את הכי טוב שיכולתי וזה מה שחשוב".

  • עוד בוידאו: עוד חוויות מהשנה שעברה על טיטי איינאו וגם התכניות שלה ליום שאחרי.