לפני 13 שנה עמדה אילנית לוי על הבמה בטקס מלכות היופי נרגשת ורועדת, כשזכתה בכתר הנוצץ ובתואר הנכסף "מלכת היופי של ישראל". מאז עברו הרבה מים בנהר וגם אייל גולן אחד, והשנה סוגרת אילנית מעגל וחוזרת לאותה הבמה, הפעם כמנחה.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

"עברתי את כל התחנות בתחרות מלכת היופי", היא מספרת על סט הצילומים לשער "לאשה". "הייתי מלכה, שופטת, שרתי בטקס והגעתי לתחנה הסופית. כבוד. אני מתה כבר להיות שם, להיות עם הבנות והטירוף וההתרגשות. זה נורא כיף. אני נורא מתרגשת לקראת הערב".

את חושבת שיש עדיין מקום לתחרויות יופי?

"אני חושבת שכן, ודווקא עכשיו בכל העידן הזה של הריאליטי. תכלס מלכת היופי זה הריאליטי הראשון שהיה ויש בזה משהו שהוא מעבר לריאליטי יופי. את גם צריכה להיות יפה וגם מעוררת השראה איכשהו".

אפרופו ריאליטי. בקרוב תעלה לאוויר "היחידה", תכנית חדשה בהשתתפותה של אילנית לוי. בתכנית יחזרו אילנית וכוכבים נוספים לתקופת הצבא, על כל המשתמע מכך, וינסו להקים יחד להקה צבאית. "זה היה נורא קשה ודי נכנסתי לסרט הזה של חיילת אמיתית שבוזה, אבל נהניתי ממש".

אחד הדברים המבאסים בלחזור לצבא זה להשמין שוב, אבל אני רואה שזה לא קרה לך...

"אני חייבת להגיד לך שאני רזיתי. ככה זה כשכולם משמינים – אני מרזה, כשכולם מרזים – אני משמינה, כשכולם חולים – אני בריאה, ולהפך. זה כזה קטע אצלי".

טוב, יש לפחות בחור אחד שחושב שאת מדהימה בכל צורה.

"מי?"

אלירז שדה, כמובן.

"אל תדאגי הוא מקבל הוראות מהבית... איזה חמוד הוא, נכון?"

  • עוד בוידאו: אילנית לוי מתרגשת מצילומי השער וחושפת עוד פרטים על "היחידה".