גובה: 170 ס"מ

עיסוק: סייעת בגן ילדים, ממתינה לגיוס לצה"ל

הורים ומשפחה: אמא ספרית ומאפרת, אבא עובד עירייה. בכורה משתי בנות, בוגרת תיכון במגמת שיווק.

עוד על המועמדות? היכנסו לדף הפייסבוק של תחרות מלכת היופי!

מי אני:

בגיל צעיר הייתי סגורה וביישנית. בהמשך זה השתנה וקיבלתי בטחון.

אני לומדת בתיכון פרטי כי המסגרת נעימה וההתייחסות אישית. כיף לבוא לבית הספר. השקעתי בלימודים, סיימתי בגרות מלאה כולל תעודת הצטיינות.

אחרי הגירושים הבנתי שרק אני קובעת את גורלי:

הורי התגרשו כשהייתי בת 10 וזה השפיע עלי מאוד. למרות שהבנתי שהם לא מסתדרים, הרגשתי הכי טוב כששניהם היו במשפחה כי אני ילדה של בית.

משבר הגירושין שלהם גרם לי לירידה דרסטית בלימודים אבל אז הבנתי שרק אני קובעת את הגורל שלי ושממשבר צריך לקום, לשרוד ולהילחם.

דווקא אחרי הגירושין הורי הפכו לחברים טובים ולמדתי שהחיים לא נגמרו.

לפני שנה הפכנו למשפחה אומנת. לאחותי יש חברה שעברה טרגדיה קשה, אמא שלה נהרגה והיא עברה לפנימייה. אותה חברה הפכה לבת בית אצלנו באופן רישמי. היא מגיעה בסופי שבוע ובחגים, אנחנו המשפחה שלה. גם היא קוראת לאמא שלי "אמא".

אמא שלי:

לוחמת אמיתית. עובדת במספרה, עומדת שעות על הרגליים כדי להבטיח לאחותי ולי חיים טובים. היא גם מבשלת אוכל מדהים. היא לא חושבת על עצמה ובעצם הקדישה את חייה לשתי בנותיה.

החבר שלי:

אושרי, בן 20 , לוחם בחטיבת הנח"ל. הכרנו במכון כושר ואנחנו זוג כבר שלוש שנים. יש בינינו אהבה גדולה והוא גורם לי הרבה שמחה. אנחנו מתראים לעיתים רחוקות בגלל הצבא אבל כשנפגשים - לא נפרדים לרגע.

הייתי רוצה לפגוש את:

נשיא המדינה, שמעון פרס. בגילו המופלג הוא נראה לי איש נטול שנאה, שרק רוצה לעשות טוב.

טיול השורשים שלי:

לפני שנה נסעתי עם סבתי ובן דודי לטיול שורשים בבלרוס. סבתי היא ניצולת שואה ויצאנו איתה לחפש את המנהרה שבה הסתתר הסבא רבא שלי ויהודים נוספים במלחמת העולם השניה. מצאנו שרידים שלה, סבתא מאוד התרגשה והדביקה גם אותנו בהתרגשות.

תוכניות קדימה:

העבודה כסייעת בגן ילדים פתחה אותי לעולם שמאוד מעניין אותי. אני ארצה ללמוד אבחון התפתחותי לגיל הרך ולפתוח גן ילדים משלי.

____________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: