גם בסוף החודש התשיעי להיריונה עלו באתרי הרכילות ובחשבון האינטסגרם של יעל גולדמן, תמונות שלה יוצאת, מסתובבת עם הבעל אורי פפר ומבלה עם חברות. אז נכון שחודש לפני כן היא שכבה בבית בשמירת היריון, אחרי שהתבקשה להוריד הילוך, אבל מצויידת בגישה שהיריון זו לא מחלה, היא לא עוצרת את חייה. את אותה רוח היא מיישמת גם אחרי שילדה את בתה השנייה תהילה, וכבר כשהייתה בת חודש וחצי, התייצבה מול עדשת הסטילס, לצילומי השער של שבועון "לאשה".

עכשיו תהילה כבר בת שלושה חודשים (השם אגב נבחר בהשראת הסיפור של ש"י עגנון), אחותה הבכורה עמנואל חוגגת החודש שנתיים וגולדמן, אמא גאה אבל נטולת שעות שינה, מספרת איך החיים שוב משתנים כשעוד ילד מצטרף למשפחה. "זה יותר קשה ממה שחשבתי, אבל זה כיף", היא משתפת על הסט. אז למרות שלא ישנה כמעט בלילה שקדם לצילומים, התחושה שלה היא שלא מדובר ביום עבודה סיזיפי אלא מעין יום חופש שמאפשר לה לחזור לעניינים ולקחת נשימה מהטיפול האינטנסיבי בילדים.

במישור המקצועי היא ממשיכה לשמש כפנים של חברת הקוסמטיקה סבוקאלם וגם כפרזנטורית של מעצב האופנה רונן חן. סימני פוסט הלידה כמעט ולא נותרו למרות שהיא עצמה טוענת שעדיין ישנם עוד שלושה ק"ג עודפים מתקופת ההיריון, אך בניגוד לנשים אחרות זה לא גורם לה לעיסוק מוגבר בהם או מונע מבעדה מלדגמן.

  • עוד בווידאו: איך לטענתה גולדמן מצליחה להיראות ככה זמן כל כך קצר אחרי? מה התוכנית שלה אחרי שתסיים את מרתון החיתולים?ובתור אמא מניקה מה דעתה על דיון ההנקה בפומבי וכיצד היא נוהגת בעניין?