בדיוק שנתיים חלפו מאז אורנה בנאי החליטה שאין יותר מקום לסודות בחייה. אחרי שנים של שמועות בנוגע לנטייתה המינית, היא החליטה לשים סוף להסתרות והצהירה רשמית כי היא מעדיפה את בנות מינה ומנהלת זוגיות יציבה עם אישה.

רגע לפני שהיא חוזרת בעונה נוספת של תוכנית הסאטירה "מצב האומה" ובנוסף מציינת למעלה ממאה הופעות של מופע הסטנד אפ המצליח שלה, היא הגיעה לצילומי שער למגזין "לאשה" ואישרה שעכשיו מבחינתה "הכל פתוח".

>>> חבבו את"לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

על הסט היא נדרשה להתחבר לצד הנשי ועשתה זאת בקלילות שלא הייתה מביישת דוגמנית מקצועית. "נכון שביום יום אני טום בוי", סיפרה, "אבל כשאני עולה על הבמה או הולכת להקרנות אני מתלבשת יפה, כי הטיפוח והחיצוניות מעסיקים אותי".

כמי שתמיד ידעה לצחוק על עצמה, את כל האירועים האישיים שעברה, החל מההורות לשני ילדיה, הייחוס המשפחתי המפורסם ועד הניסיונות הכושלים עם גברים, היא תרגמה יחד עם רמי ורד למופע שלם בו היא חושפת את חייה בהומור מול הקהל.

את זמנה החופשי היא עדיין מקדישה לקידום זכויות בעלי החיים, ובימים אלו גם התגייסה לטובת קמפיין ברית הזוגיות האזרחית, במטרה להעלות את המודעות לזכויות זוגות גאים בדרך למיסוד, יצירת מעמד אישי ועיגון היחסים כחוק.

  • עוד בווידאו: האם גם היא הייתה רוצה להתחתן עם זוגתה? מה לדעתה גברים חושבים על לסביות? ומה הייתה רוצה שיקרה לה בשנה הקרובה?