רותם סלע די מורגלת במבטים שננעצים בה כשהיא הולכת ברחוב או לסופר ולהתעסקות התמידית באיך שהיא נראית כשהיא יוצאת מהבית, אבל עכשיו, בתחילתו של החודש השביעי להיריונה, ממש לא אכפת לה אם סורקים לה את הבטן יותר מבעבר.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

בעוד שלושה חודשים היא ובעלה אריאל רוטר צפויים להרחיב את המשפחה עם בת נוספת, אחות קטנה לאן בת השנה ותשעה חודשים. עד אז אמא רותם מפגינה בצילומי שער "לאשה" גזרה מחוטבת ופוטוגנית במיוחד. "אני אני מאד מחוברת לזה, נורא מתרגשת ורוצה כבר לפגוש אותה", היא מעידה.

בגיל 30, עם רזומה מפואר בתעשיית הדוגמנות מצד אחד, ותואר במשפטים מצד שני, התקופה הקרובה עומדת דווקא בסימן קריירת המשחק המתפתחת.

לאחרונה הסתיימה העונה השנייה של "אבודים באפריקה" (שנקראת הפעם "אבודים באסיה". ק.נ.ו), שם כיכבה בתפקיד הראשי, בקרוב תעלה הסדרה שיצר אסי עזר "להיות איתה", בהשתתפותה. זאת בנוסף לשידור העונה הרביעית של "הבורר" בה היא מגלמת את דמותה של נטלי, המאהבת של אבי הטחול, אישה עם אישיות גבולית שדוברת צרפתית.

  • עוד בווידאו: אז מה היא מציגה על המסך שכל כך שונה מחייה במציאות? איך היא מרגישה לקראת הרחבת המשפחה? ומה השוני כשמדובר בהיריון שני?