"היא יפה בחיים אפילו יותר מאשר בתמונות", התלחשו ביניהם באי דוכן וראייטי באירוע מכירת החפצים המשומשים של אתר יד 2 בת"א. "מה זה מלכת היופי?" שאל ילד, ואביו הסביר לו: "זו הבחורה הכי יפה בארץ".

<< עוד עדכונים על היפות מבחוץ ומפנים? בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

טיטי איינאו עם הדוגמן אבי צבאג וסיכת וראייטי (צילום: אוקי לב, וראייטי)
טיטי איינאו עם הדוגמן אבי צבאג וסיכת וראייטי (צילום: אוקי לב, וראייטי)

להשתמש בעניין הטבעי של הציבור בסלבס

במסגרת שיתוף הפעולה הפורה בין תחרות מלכת היופי לארגון וראייטי, הגיעה מלכת היופי ייטאייש (טיטי) איינאו לדולפינריום בתל אביב, למכור חפצים שגם הם תרומה מבעלי דוכנים באירוע של אתר יד 2. את התרומה אספו אנשי וראייטי והם ישתמשו בכסף לטובת טיפול בילדים עם צרכים מיוחדים.

האסטרטגיה של האירגון היא לגייס סלבס ולהשתמש בעניין הטבעי שהם יוצרים כדי להעלות מודעות לתרומה. וגם הפעם זה הצליח: לצד טיטי היו במקום הדוגמן אבי צבאג, שהצטלם עם טיטי לאחרונה לפרסומת סקסית לבושם, והדוגמנית גאיה שור-קון, גם היא יוצאת תחרות מלכת היופי. "זה יצר התרגשות ליד הדוכן", אומרת בסיפוק אוקי לב, רכזת פעילות בווראייטי.

טיטי: "אנשים באו להצטלם איתי ותרמו על כל תמונה"

טיטי עצמה, משתתפת פעילה באירועים של וראייטי, התייצבה בכיף והיא זו שהביאה גם את צבאג. "הכריזו ברמקולים שאנחנו בדוכן של וראייטי, אנשים באו להצטלם איתי ותרמו 10 שקלים לתמונה. בווראייטי נעזרים הרבה במפורסמים וזה מאוד משפיע".

גאיה שור-קון גם היא משתתפת קבועה באירועים. הרעיון של תרומה לקהילה הוא ותיק אצלה, "ובווראיטי לא רק שהתרומה היא עצומה, גם האנשים שיוצא לי לעבוד איתם מקסימים.

"אני מאד מחוברת לארגון שעוזר לילדים במצוקה ונהנית מכל רגע שאני יכולה לתרום מזמני למען הגשמת חלומותיהם.

יש סיפור שריגש אותי במיוחד, על ילדה עיוורת שכל חייה חלמה לצנוח. וראייטי החליטו להגשים לה את החלום ולקחו אותה לצניחה חופשית. כמדריכת צניחה בצבא, מאד התחברתי לסיפור הזה. אני יודעת שצניחה היא הדבר הכי מדהים.

"ביד 2 בתל אביב היה באמת מגניב, אפילו התקשרתי לחברות ולמשפחה והמלצתי לכולם להגיע. כל מה שמכרנו בדוכן היו חפצים שגם אותם קיבלנו בתרומה.

"אבל בסוף היום כמעט לא היתה לנו עבודה, כי אנשים ממש פתחו את הלב והכיס, קנו ותרמו המון. היו כאלה ששילמו מעבר למחיר רק לצורך התרומה, או שתרמו בלי לקנות כלום. מדהים לראות את זה".

גאיה השתתפה גם במסיבה המסורתית של אירגון וראייטי בהר אליעזר בצפון. אודי אנגל מארגן את האירוע והמוזמנים משלמים סכום נכבד על כרטיס כניסה. הפעם הופיעו שלישיית מה קשור, אביב גפן ומרינה מקסימלין בלומין. כמה מבוגרות תחרות מלכת היופי קידמו את פני הבאים במשקה שגם הוא - תרומה לוראייטי.

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר מלכות היופי: