עובדה: שני חזן היא הבחורה הקולית ביותר בגוש דן. וגם בקרית אתא, ששם היא גרה.

לא, ברצינות. היא גם עובדת על המוזיקה שלה עם מפיק נחשב, גם מדגמנת, גם עוסקת באחד מענפי הספורט היותר מגניבים – סנואו בורד – וגם לוקחת את עצמה בקלילות עם הומור עצמי.

>> עוד עדכונים על מלכות היופי? בואו להיות חברים של התחרות בפייסבוק!

שלום, קוראים לי שני חזן ואני המדריכה המלווה שלכם

שני חזן, מלכת היופי לשנת 2012, משתחררת בקרוב מאוד משירות בחיל הים. כמו כל פרק שסיימה עד עכשיו, היא מסתכלת אחורה בסיפוק: "היה כיף. ביקרתי בספינות, ראיתי צוללת, זה אדיר. אין על חיל הים.

"החוויות שהכי נהניתי בהן וכל חייל יגיד את זה, היו הקורס והטירונות. לא בגלל המקצוע שלמדנו, יותר בגלל האווירה".

אבל אל תטעו: החורף האחרון לא עבר עליה רק בחוויות צה"ליות. הקשר של שני עם חברת SkiDeal, שהתחיל בתקופת התחרות, הלך והתהדק. אחרי שטסה והתנסתה לראשונה בהחלקה על סנואובורד בתחילת החורף, היא כל כך נהנתה שנסעה שוב. הפעם היא התלוותה לקבוצת ישראלים בצ'כיה כחלק מסגל החברה ונהנתה מכל רגע.

ולא אמרו לך "אין לי מים חמים בחדר", "האוכל בבוקר מגעיל", כל זה?

"קצת, תלונות של ישראלים. אבל מתמודדים עם זה בכיף".

היא עצמה גלשה במורד עוד ועוד מדרונות, קנתה לעצמה ציוד מקצועי והתאהבה בסנואובורד הפרטי שלה ("אני ישנה איתו כפיות בלילה").

בביגוד מינימלי על פיסגת הר בשווייץ

גלגלי המטוס שהחזיר אותה מצ'כיה נגעו קלות במסלול בישראל וכבר היא המריאה שוב, הפעם לשווייץ. שם היא ומלכת היופי טיטי איינאו הצטלמו על פסגות של הרים צוננים בבגד ים מינימלי (של אינטימה).

אבל קר!

"כן זה הזוי, להגיע להר שהטמפרטורה שם מינוס הרבה, להוריד את המעיל ולהישאר בביקיני. אבל זה היה רק לכמה שניות. הכל חוויות".

עד החורף הבא היא איפסנה את הציוד ובינתיים היא מתעלת את החשק לגלוש לסרטי גלישה וסימולציות מחשב. אבל בטוח שהיא עוד תשוב.

על הגיטרה: שני חזן!

בישראל אין רגע דל ושני, שחתומה בסוכנות ADD, מתרוצצת מאודישן לאודישן. צילומים, תצוגות, פרסומות ומשחק – היא מנסה את מזלה בהכל ומצליחה בלא מעט. את לימודי התיאטרון בבית צבי, אליהם התקבלה, החליטה לדחות בשנה.

שני, חיית במה מגיל צעיר מאוד, היא גם זמרת. היא אף הופיעה עם שיר מקורי בתחרות הכשרונות שהתקיימה במסגרת תחרות מיס עולם, בה השתתפה.

בתקופה האחרונה היא עובדת הרבה עם המוזיקאי שחר אבן צור, שהוא גם קרוב משפחה שלה, על מוסיקה מקורית. "אין דבר יותר מרתק מלעשות אמנות", היא מתלהבת.

כדי להדק את האחיזה במוזיקה היא גם מתחילה ללמוד נגינה על גיטרה, "אני רוצה לממש את השירים שכתבתי והלחנתי. בינתיים זו גיטרה אקוסטית קלאסית. כשאני אהיה גיטריסטית מהוללת כמו ג'ון פטרוצ'י (דרים תיאטר) אני אתקדם לגיטרה חשמלית", היא צוחקת.

בינתיים היא השתתפה בטקס גדול של הארגון ההתנדבותי חינוכי "ידידות צהלה" כזמרת סולנית.

לא עוזבת את העיר (טוב, הקריה)

את הנסיעות הרבות שלה מהבית בקרית אתא לתל אביב היא יכולה סוף סוף לעשות בסוזוקי אלטו הוורודה שבה זכתה בתחרות: "סוף סוף נגמרה לי תקופת הנהג המלווה".

יש מחשבות על מעבר למרכז הארץ?

"לא. טוב לי בצפון, אני אפילו נהנית מהנסיעות. היום שלי חייב להיגמר כאן, בפינה השקטה שלי. אין לזה תחליף".

ומבחינתה אין תחליף גם לחוף הים, המקום האהוב עליה מרגע שמתחיל האביב. "בקיץ הזה אני מתה ללמוד לשחק מטקות. חבר שלי אלוף בזה, מקווה שהוא יסכים ללמד אותי". הערכה שלנו? הוא יסכים. אם לא דברי איתנו.

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר מלכות היופי: