כנראה שזה בכל זאת נכון: נשים יפות מושכות תשומת לב. הרבה.

אתר האינטרנט יד 2 קיים לאחרונה יריד מכירת חפצים משומשים בחיפה. המארגנים הציעו לאירגון "וראייטי" להקים דוכן במקום ושיתוף הפעולה קם והיה: וראייטי הקימו דוכן ובו הוצעו למכירה חפצים שונים ומשונים במחירי רצפה. ההכנסות, כמובן, למען ילדים עם צרכים מיוחדים.

>> עוד עדכונים? בואו להיות חברים של תחרות מלכת היופי בפייסבוק!

טיטי עם מתנדב וראייטי. "מדהימות", אומרים באירגון על הזוכות (צילום: אוקי לב, ורייאטי)
טיטי עם מתנדב וראייטי. "מדהימות", אומרים באירגון על הזוכות (צילום: אוקי לב, ורייאטי)

כדי לקדם את ההתעניינות בדוכן הזמינה אוקי לב, מרכזת הפעילות באיזור הצפון, את הזוכות בתחרות מלכת היופי וסלבס נוספים. ונחשו מה? ברגע שהן הגיעו – המכירות זינקו.

"הן היו מדהימות", מספרת לב, "מפרגנות, שיתפו פעולה בלי שום התנשאות. יש השנה בתחרות צוות נהדר של זוכות, כיף לשתף איתן פעולה".

לקריאתה של אוקי לב התייצבו ובאו יטאייש טיטי איינאו, מלכת היופי, שני חזן, מלכת היופי של השנה שעברה, נערת ישראל בר חפר, מלכת החן סבינה יוסופובה ו נערת היופי עשרה הילה בלילטי.

נערת ישראל היא גם ליצנית רפואית

"מביך להגיד אבל כשהגענו והציגו אותנו בתארים שלנו - זה נורא קרץ לאנשים", מספרת בר חפר. "ישר ניגשו, התעניינו ורצו להצטלם איתנו. ניצלנו את המעמד כדי לקרוא לאנשים לקנות ובכך לתרום למען ילדי וראייטי".

בר למדה ליצנות רפואית ואף עבדה עם ילדים מאושפזים, "אז אני באה ממקום מאוד קרוב. זה מאוד נוגע לי ללב לראות ילדים במצבים של קושי ומחלה. אני יודעת מה הם עוברים וכמה כל שקל באמת חשוב, כי מכשירים וטיפולים עולים המון".

ההיכרות עם התחום מקרוב היא כנראה מה שדחפה אותה לתפוס יוזמה נוספת: "לקחתי את הילה (בלילטי, נערת היופי עשרה), עלינו לבמה וקראנו לכולם במיקרופון לבוא לדוכן של ורייאטי ולתרום. הרגשתי סיפוק מזה שיכולתי לעזור".

דוגמניות וכדורגלנים? לפעמים הסטיגמות מוטעות

באותו יום הגיע לדוכן וראייטי גם ניר דוידוביץ', שוער מכבי חיפה שהודיע שעות קודם לכן על פרישה.

בר, היית מודעת לסנסציה?

"בניגוד לסטיגמות על כדורגלנים ודוגמניות אני לא מבינה כלום בזה. יום אחרי זה, כשהיה את כל הרעש על זה שהוא פרש בעיתון, זו היתה הפעם הראשונה שזיהיתי מישהו במדור הספורט".

5,600 שקלים נאספו באותו יום לטובת ילדי וראייטי, או כמו שאוקי לב מגדירה את זה, "יופי של כסף". מדוייק.

סבינה יוסופובה, הילה בלילטי ובר חפר (צילום: אוקי לב, ורייאטי)
סבינה יוסופובה, הילה בלילטי ובר חפר (צילום: אוקי לב, ורייאטי)

ההרשמה לתחרות של השנה הבאה מתחילה!

יריית הפתיחה היא בדף הפייסבוק של התחרות באפליקציה מגניבה במיוחד. מייד נוסיף פרטים אבל קודם הקריטריונים: בתחרות מלכת היופי של ישראל יכולה להשתתף רק מי שהיא אזרחית ישראלית, בגובה 1.70 מ' ומעלה, בגילאי 17 וחצי עד 23.

את מתאימה? מצויין. מי שרוצה להציג מועמדות מוזמנת להעלות לדף שלנו תמונה. מדי שבוע תבחר הנהלת התחרות את המועמדת המתאימה ביותר, והיא תוכל להיכנס ישירות לשלב חצי הגמר במיונים!

מי ששלחה תמונה ולא נבחרה - עדיין יכולה להשתתף במיונים שיתחילו בהמשך.

אז אם החלום שלך הוא להשתתף בתחרות, היכנסי לכאן וקבלי את כל הפרטים. בהצלחה!________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר מלכות היופי: