אם תפגשו אותי ותשאלו לשלומי, אני אענה בלי לחשוב: עייפה. ואפילו אוסיף פיהוק. אבל זה מדברים טובים, באמת. שלומי מצויין, אין לי רגע דל, אני עושה המון דברים וכיף לי.

בעולם ממשיכים להתעניין בסיפור הבחירה שלי למלכת היופי – וככה הגעתי לאיטליה! אחת התוכניות הכי נצפות שם, דומיניקה אין, הזמינה אותי לטוס לרומא להתראיין.

>> בואו להיות חברים של תחרות מלכת היופי בפייסבוק!

שיגעתי את כולם, רציתי להצטלם בכל פינה. טיטי באיטליה (שמלות: גולף)
שיגעתי את כולם, רציתי להצטלם בכל פינה. טיטי באיטליה (שמלות: גולף)

כל הגברים בעולם צריכים ללבוש חליפות. תמיד

לפני הריאיון טיילתי הרבה, הייתי בוותיקן, במדרגות הספרדיות. רומא מדהימה, יפה שם כל כך. שיגעתי את מי שהיו איתי, רציתי להצטלם בכל פינה בעיר. הדברים שם כל כך עתיקים ויפים, ארמונות, כנסיות – ברמה שקשה לתאר.

מאוד התרשמתי מהנשים שם בכל הגילאים, כל אחת יותר מתוקתקת מהשנייה. גם הגברים נראים מדהים, החליפות שלהם - זה הורס! הגעתי למסקנה שכל הגברים בעולם צריכים להסתובב עם חליפות.

החבר שלי, דניאל, דווקא לא טיפוס של חליפות... אז הבאתי לו לימונצ'לו ושוקולדים.

נזכרת בדברים שקשורים לאמא, לילדות

הריאיון עצמו היה ארוך ומאוד מעניין. המראיינת דיברה איטלקית ואני עברית, שתינו קיבלנו תרגום סימולטני באוזניה. לפני שנכנסתי לאולפן הראו וידאו קצר עלי, על הזכייה והפגישה עם אובמה. אחר כך הציגו אותי, הקהל באולפן מחא כפיים כשנכנסתי בשמלה מדהימה בעיצובה של ברטה.

בזמן הריאיון התרגשתי, היו גם קצת דמעות. כל פעם אני מתרגשת מחדש כשאני מספרת על עצמי, כל פעם אני מגלה עוד דברים על העבר שלי שנמחקו לי מהזיכרון. דברים שקשורים לאמא שלי, לילדות שלי. עכשיו אני מתמודדת עם הסיפור ואני נזכרת בהרבה דברים.

בהמשך התוכנית הביאו את פרופ' סרג'יו דלה פרגולה מהאוניברסיטה העברית, מומחה לקהילות היהודיות בעולם. הוא הצטרף לשיחה ודיבר על מבצע שלמה, ואף הראו סרטון על המבצע. אני חושבת שזו היתה הפעם הראשונה שהאיטלקים נחשפים לסיפור הזה ואני מרגישה שאני מצליחה לייצג את ישראל ואת העדה שלי בכל העולם. בגלל הזכייה שלי הביאו מישהו שיספר על העלייה שלנו. זה מספק מאוד ומרגש.

יום אחרי הריאיון אנשים עצרו אותי ברחוב, אמרו לי שראו אותי, פירגנו מאוד. יהודים אמרו לי, 'אנחנו כל כך גאים בדרך שאת מייצגת אותנו'.

באולפן ברומא: מתראיינת לתוכנית (מימין), רגע לפני והכתובת על הקיר באולפן. המון סיפוק
באולפן ברומא: מתראיינת לתוכנית (מימין), רגע לפני והכתובת על הקיר באולפן. המון סיפוק

אני יודעת מה זה להיות חיילת בודדה

משם המשכתי למילאנו, לאירוע תמיכה בחיילים בודדים מטעם קרן היסוד. דיברתי בעיקר על הצבא, הם מאוד התרגשו, היו כאלה שבכו.

גם אני הייתי חיילת בודדה, אין לי הורים. אני מכירה את המצב הזה מקרוב ויודעת מה זה אומר, כמה קשה להתמודד עם הקשיים המנטליים והפיזיים כשאין למי להרים טלפון, שאי אפשר לבוא הביתה, לתת חיבוק לאמא ולשתף את אבא.

גם כמפקדת היו לי חיילים בודדים ותקשיבו, הם החיילים הכי טובים. אלה אנשים שיכלו לא לשרת ובחרו להיות חיילים מדהימים.

אני גם ממשיכה את שיתוף הפעולה עם צבא, הייתי בשיחה עם חיילי קורס אמיר. זה קורס מיוחד לחיילים מהעדה שלי במטרה לשפר את השילוב שלהם בצבא ואת מיצוי הנתונים האישיים. אני מתחילה ללוות אותם, להעביר להם סדנאות. זה משהו שאני מאוד שמחה ומתרגשת לעשות אותו.

ובמקביל אני ממשיכה לדגמן. לאחרונה, הצטלמתי לגיליון בגדי הים של בלייזר. זה היה קצת מביך להצטלם בבגד ים בלבד, אבל התמונה הסופית יצאה מגניבה, חזקה כמו שרצינו.

התמונה לגליון בגדי הים של בלייזר. בגד ים: אינטימה (צילום: רונן פדידה)
התמונה לגליון בגדי הים של בלייזר. בגד ים: אינטימה (צילום: רונן פדידה)

בלאשה הצטלמתי להפקה בסגנון אפריקאי. עשינו שם דברים מטורפים, האיפור, השילוב של הצבעים והתכשיטים, המטפחות. יצא הצילום הכי מגניב שעשיתי.

חוץ מזה ממשיכים להזמין אותי לריאיונות, השקות וצילומים – אז ברור למה אני עייפה, לא? שרק יימשך ככה. להתראות – עד הפוסט הבא!

מתוך ההפקה האפריקאית. הצילומים הכי מגניבים שעשיתי (צילום: עדו לביא)
מתוך ההפקה האפריקאית. הצילומים הכי מגניבים שעשיתי (צילום: עדו לביא)

___________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי :