בימים אלה סבינה יוסופובה, מלכת החן לשנת 2013, מתאמנת על שירי ילדים. היא בעצמה כבר בת 20 אבל לאחרונה קיבלה הודעה משמחת: בקרוב תצא לשליחות ללטביה ולאוזבקיסטן, להדריך ילדים בקייטנות של הסוכנות היהודית.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

בערב ההכתרה. ילנה ראלף עודדה מהקהל (צילום: ששון משה)
בערב ההכתרה. ילנה ראלף עודדה מהקהל (צילום: ששון משה)

תקפוץ לביקור משפחתי באוזבקיסטן

בנוסף להדרכת הילדים היא גם תהיה מדריכה מקצועית לריקוד, תחום שהיא אוהבת מאוד וגם מתגעגעת: "התחלתי לרקוד מאוחר יחסית, בגיל 13. היתה לי קבוצה שכל פעם רקדה סגנון חדש: היפ הופ, R&B, קצת ריקודים סלוניים, קצת ריקודי בטן וריקודי הודו. עכשיו אני לא רוקדת וזה חסר לי".

כשתגיע לאוזבקיסטן תוכל גם לבקר את ההורים ואת אחיה, שנשארו בבוכרה. סבינה הגיעה לישראל בלעדיהם, בתוכנית לסטודנטים עולים. כשהגיעה לישראל שמעה על עוד עולה חדשה שהפכה למלכת היופי: ילנה ראלף.

"מישהו סיפר לי עליה ואז חיפשתי לקרוא עליה באינטרנט. אהבתי מה שקראתי אבל לא חשבתי שאני אכיר אותה. באמת עוד לא נפגשנו ממש, אבל בתחרות, כשעניתי לשאלות של השופטים, היא ישבה בקהל ועשתה לי סימנים שהכל בסדר. זה היה לי ממש נעים".

סבינה. גם יפה, גם רקדנית (צילום: איתן טל)
סבינה. גם יפה, גם רקדנית (צילום: איתן טל)

"בבוכרה לא מקובל להצטלם בבגד ים"

לאחרונה הצטלמה סבינה להפקת בגדי ים קיצית שהתפרסמה בלאשה. כמו כל בוגרות תחרות מלכת היופי, סבינה התרגלה להצטלם עם עוד 19 דוגמניות סביבה. כשהגיעה הפעם לסט, הופתעה למצוא את עצמה לבד. בדידות? לא ולא: "זה היה כיף".

בתמונות נראה אומנם שהחוף היה שומם ופרטי, אבל למעשה בחוף גורדון בתל אביב היו מתרחצים. כצפוי, כולם רצו לראות את מה עושים שם בדיוק, סביב הדוגמנית הגבוהה. "היה מצחיק, כולם מסביב הסתכלו עלינו. אבל זה היה מגניב". וגם קר, בעיקר בתמונות שבהן הגלים התנחשלו סביבה. ברר.

איך היה להצטלם בבגד ים?

"זה שונה. נזכרתי שלפני התחרות אחותי שאלה אותי, 'מה תעשי אם יבקשו ממך להצטלם בבגד ים? כי בבוכרה לא מבינים את זה, זה לא מקובל. בסוף כשהייתי צריכה להצטלם, עוד בתקופת התחרות, ישר הלכתי וזהו, בלי שאלות".

ואהבת את התוצאה?

"ממש. אהבתי את התמונות וגם הופתעתי מאיך שהן יצאו".

את הקיץ היא תעביר, כאמור, בעיקר בשליחות. בזמן שיישאר לה בישראל היא תבלה עם חברים בים, במסיבות על האש. מהחבר נפרדה לאחרונה: "ברור ששאלו אם זה קשור לתחרות אבל בכלל לא".

הקיץ הישראלי עדיין מעיק עליה מאוד, בעיקר הלחות.

ומה את עושה כשאת ממש סובלת?

"עולה על אוטובוס. כל כך ממוזג באוטובוסים, ממש קר".

סבינה. מחוץ לתמונה: מתרחצים שנקלעו למקום (צילום: איתן טל)
סבינה. מחוץ לתמונה: מתרחצים שנקלעו למקום (צילום: איתן טל)

ומי תהיה המלכה של 2014?

בעוד הזוכות של 2013 מכהנות במרץ, בקרוב תתחיל ההרשמה לתחרות של השנה הבאה!

יריית הפתיחה היא בדף הפייסבוק של התחרות באפליקציה מגניבה במיוחד. מייד נוסיף פרטים אבל קודם הקריטריונים: בתחרות מלכת היופי של ישראל יכולה להשתתף רק מי שהיא אזרחית ישראלית, בגובה 1.70 מ' ומעלה, בגילאי 17 וחצי עד 23.

את מתאימה? מצויין. מי שרוצה להציג מועמדות מוזמנת להעלות לדף שלנו סרטון קצר. מדי שבוע תבחר הנהלת התחרות את המועמדת המתאימה ביותר, והיא תוכל להיכנס ישירות לשלב חצי הגמר במיונים!

מי ששלחה סרטון ולא נבחרה - עדיין יכולה להשתתף במיונים שיתחילו בהמשך.

אז אם החלום שלך הוא להשתתף בתחרות, היכנסי לכאן וקבלי את כל הפרטים. בהצלחה!

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: