בשדה חיטה רחב ומתחת לשקדיות הפורחות במושב בן נון, רוני דלומי מצאה רגעים להתחבר קצת לטבע שמסביב ולקחת נשימה במרוץ הקריירה בו היא נמצאת. בחודשים האחרונים היא הייתה בעיקר באולפן, עסוקה בהכנות לקראת יציאת האלבום השני שלה, בו את מרבית השירים והלחנים היא כתבה בעצמה. עוד על הפרק חזרות אינטנסיביות לקראת עליית המחזמר הקלאסי "צלילי המוסיקה" בו היא משתתפת לצד אניה בוקשטיין ורפי וויינשטוק.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

ארבע שנים וחצי עברו מאז דלומי בת ה-22 עמדה על במת כוכב נולד וקטפה את המקום הראשון. דווקא אחרי הניצחון חובת ההוכחה רק החלה מבחינתה. מלבד האלבום הראשון "תן", שהצליח והעניק לה את התואר זמרת השנה, היא השתתפה בפסטיגל, בהצגת הילדים "פיטר פן", והפתיעה כששיחקה השנה בדרמה "אופוריה" - הרחק מדימוי הילדה הטובה, בתפקיד נערה סוררת ואפלה בשם חופית, הסוחרת בסמים וחיה על הקצה. אז למרות שהדמות הזו רחוקה אלפי שנות אור ממנה, בראיון לשער מגזין "לאשה" היא מבקשת שלא תלכו שולל אחרי המראה הנאיבי שלה: "אני תמיד מודעת ומבינה את התמונה".

בפן האישי, היא בזוגיות צמודה מזה שנתיים עם בחור בשם אלון, אז למה קשה לה כל כך לשיר על פרידות? מה הייתה רוצה לקחת מהתפקיד של ליזל, אותה היא עומדת לגלם בקרוב במחזמר? ואיך עבר תהליך הכתיבה שלהאלבום החדש?

  • הלבשה קרן נתנזון ויץ: A+Plus