שלי רגב, 24, תמיד היתה נערה עם יכולות ועם הנחישות הדרושה להפיק מהיכולות שלה את המקסימום.

סגן (מיל.) רגב, בוגרת כיתת המחוננים מאור יהודה, השתתפה בתחרות מלכת היופי בשנה שעברה. לאחר התחרות המשיכה להצטלם ולדגמן ונסעה להתרענן בחופשה פרטית בתאילנד. כך החל פרק מקצועי מעניין שנמשך עד עכשיו.

>>> בואו להיות חברים של מלכות היופי בפייסבוק!

שלי בצילומי אופנה בישראל (צילום: תום דרור)
שלי בצילומי אופנה בישראל (צילום: תום דרור)

"הרגשתי שעוד רגע אני מתחילה לבכות כמו ילדה"

"שמעתי שתעשיית האופנה באסיה גדולה וחלטתי לנסות את מזלי", היא כותבת מבנגקוק. "לקראת סוף החופשה שלחתי תמונות שלי לכמה מהסוכנויות הגדולות כאן ולאחר כמה ראיונות החלטתי לחתום עם אחת הסוכנויות הטובות,Apple .

"בהתחלה היה מאוד קשה. החלטתי לא לגור בדירת דוגמניות ולשכור דירה בכוחות עצמי, כיוון שאני שומרת שבת.

"עברתי הרבה בגלל זה, ימים שלמים של חיפושים שהסתובבתי עם המזוודה ממקום למקום במשך שעות. עברתי בין כל מיני דירות שלא התאימו מסיבות כאלו ואחרות, גם הטלפון שלי נשבר ולא תיקשרתי עם הבית במשך כמה ימים, מה שתמיד מקשה על המצב.

"ואז, על סף ייאוש בדרך לדירה האחרונה, נפלתי לתוך שלולית מים עם כל המזוודה. זה היה רגע שאי אפשר לתאר. הרגשתי שעוד רגע אני מתחילה לבכות כמו ילדה עם כל מה שעברתי והבדידות שהרגשתי. עצרתי לרגע, נשמתי עמוק ואמרתי לעצמי, 'שלי, די. מים זה ברכה ומפה הכל יכול רק להשתפר'.

"הגעתי כולי רטובה לדירה, החלטתי לשכור אותה ומאז אני שם". בכל שבת היא מדליקה נרות, מתפללת ונחה.

על המסלול של ג'ורג'יו ארמני

הרצון של שלי לשמור על סממנים יהודיים מתנגש לפעמים עם העבודה אבל היא שלמה עם הבחירות שלה. "העבודה הראשונה שקיבלתי כאן היתה פרסומת לתה קר שצריכה להיות משודרת בכל אירופה", היא נזכרת. "הייתי אמורה להשתתף בשלושה ימי צילומים באי מדהים בשם קראבי. השכר היה גבוה, קרוב ל-11 אלף שקל.

"אבל נודע לי שהצילומים יתקיימו בחמישי, שישי ושבת ועם כל הצער שבדבר החלטתי לוותר ולהאמין שהכסף יבוא ממקום אחר ולא מעבודה בשבת".

ובאמת, היא עובדת הרבה ובימים אלה משתתפת בשבוע האופנה. היא כבר צעדה על המסלול של ג'ורג'יו ארמני, הצטלמה לקטלוג של חברת בגדי ים בינלאומית והופיע על שער של מגזין אופנה פופולרי.

דוגמנית השער במגזין אופנה פופולרי. שלי רגב (צילום: תום דרור)
דוגמנית השער במגזין אופנה פופולרי. שלי רגב (צילום: תום דרור)

כל בוקר יש רשימת אודישנים

אז איך נראה היום של דוגמנית ישראלית עסוקה בתאילנד? פחות זוהר ממה שאפשר לדמיין: "עבודה מאוד אינטנסיבית. אני מתייצבת בסוכנות בתשע בבוקר ומקבלת מפות של כל האודישנים לאותו יום. משם מתחיל מרדף אחרי הזמן כדי להספיק את כל האודישנים, זה כולל לנסות להסביר לנהגי מוניות שאין להם מושג באנגלית או במפות. מזל שבקורס קצינות עשיתי הרבה ניווטים. הבנות פה בשוק מההתמצאות שלי בעיר", היא מוסיפה חיוך וירטואלי.

היא למדה כמה מלים בתאית, ובנוסף לסוודיקה ולקפ-קון-קה המתבקשים, היא שמעה הרבה גם "סוי מאק מאק" - את יפה.

עד מתי תישאר שם? שלי לא בטוחה. הגעגועים למשפחה בארץ גדולים והיא מתכוונת לחזור לפסח. אחרי החג אולי תחזור לבנגקוק. סוי מאק מאק שלי, שיהיה בהצלחה.

______________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר מלכות היופי: