מרביעיית הבנות שזכו להגיע לשלב המתקדם בתוכנית, הודחה אמש דניאלה מילוא כשרודי ביינסין ודן סלומון העפילו לשלב חצי הגמר. עוד לפני כן, בשלב רבע הגמר בעונה השנייה של The Voice, קיבלנו תמונה מעודדת מבחינת הייצוג הנשי, עם רוב מובהק למין היפה ונוכחות בולטת במיוחד למתמודדות שכבשו את הבמה.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

כשהן קרובות מרחק פסיעה מהגמר, התקבצו אופיר בן שטרית מהנבחרת של אביב גפן, לינה מחול מהנבחרת של שלומי שבת, עתליה פירס מהנבחרת של שרית חדד ודניאלה מילוא מהנבחרת של משינה - שלמרות שלא תמשיך הלאה במסגרת התחרות, מתכוונת לנצל את המומנטום בעקבות החשיפה, ולנסות לפרוץ בכוחות עצמה - לצילומים משותפים לשער "לאשה".

דניאלה מילוא  (צילום: רונן פדידה)
דניאלה מילוא (צילום: רונן פדידה)

כל אחת מהן מחוברת לסגנון מוסיקלי שונה: בן שטרית היא תלמידת אולפנה מאשדוד עם קול צלול וזך שלא פעם השווה לקולה של עופרה חזה ז"ל, מחול מגיעה מעכו ומשלבת בין מוסיקת פופ וערבית, מילוא חיה כיום בתל אביב ומוגדרת כפרפורמרית בימתית ופירס מקהילת העבריים בדימונה מכוונת למשבצת שמאפיינת את אלישייה קייז, לורן היל וביונסה.

גם כשהמתח התגבר עם כל שלב שהן חצו בתוכנית, הן עומדות על כך שהן לא נועצות מרפקים כדי להצליח יותר ושדווקא העובדה שהן עוברות את החוויה יחד מקלה על המתח. אז מי מהן כבר לא חוששת להופיע? מי לא חשבה שתגיע עד הנקודה הזו? מי מדמיינת איך היא מגיעה לסוף עם המנטור שלה? ואיזה שיר הן החליטו לבצע יחד בספונטניות?

  • הלבשה קרן נתנזון ויץ: +A