כבר שנים שנועה תשבי, המסבירה הלאומית הבלתי רשמית של ישראל בניכר, מנהלת את חייה על קו לוס אנג'לס תל אביב, ומצליחה לשלב בין החלום האמריקאי לבין הערך הציוני. בשבוע שעבר היא נצפתה במסיבה של גלובוס הזהב ומחכה בימים אלו לתשובות מרשת ABC בנוגע לסדרה אותה יזמה ונמצאת כעת בשלבי כתיבה ופיתוח. רק חודש לפני כן, בביקור האחרון שלה בארץ, היא הספיקה להנחות את שבוע האופנה, לדגמן עבור מותג התכשיטים והביגוד של מיכל נגרין עבורו היא משמשת כפרזנטורית, לטייל בדרום, ולבלות זמן איכות עם המשפחה והחברים. על סט צילומי שער מגזין לאשה, אותם שילבה בלוח הזמנים העמוס שלה, היא שיתפה כי זו תקופת מעבר עבורה "עם כל השינויים בחיים ובמה שקשור לתחום המקצועי, ואני סקרנית מה יהיה בשנה הקרובה".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

את המעמד שלה כיזמית, שחקנית, מפיקה ודוגמנית, תשבי הרוויחה בעבודה קשה. כשהיא לוקחת על עצמה ביצוע פרויקטים, אחד התנאים שהיא מקפידה עליהם הוא מידת מחויבות מקסימלית במהלך העשייה: "קשה לי למכור משהו שאני לא מאמינה בו עד הסוף, בין אם תכשיטים, פורמט או מדינה לצורך העניין", היא מצהירה, וגם על סט צילומי השער למגזין כשלא הגיעו מבחינתה לתוצאה מדויקת בסוף היום, גייסה את עצמה ואת הצוות ליום צילומים נוסף. "כל אחד מאיתנו צריך להכיר ביתרונות ובחסרונות שלו. אני אוהבת לעבוד בקבוצה ועם אנשים אבל כשמגיע 'הפריים הסופי' אני יודעת מה טוב לי ומה לא טוב. אני לא מודל יופי קלאסי, אלא מה שנקרא 'לחובבי הז'אנר'".

מצוידת בתובנות הללו, בהמון מודעית עצמית ובניסיון עשיר, את הדעה של מי היא הכי מחשיבה? איך היא מגיבה כשכל הזמן מנסים לשדך לה בני זוג? ואם כבר - אז איזו תכונה הכרחית שתהיה לפרטנר הפוטנציאלי?

  • הלבשה קרן נתנזון ויץ: +A