הביקור האחרון של שאיילת זורר בארץ נמשך שבוע אחד בלבד, אבל במהלכו היא הספיקה לעבוד מסביב לשעון, גם להיפגש עם חברים וגם לבלות עם המשפחה. בין ארוחה במסעדה, צפייה בסרט קולנוע ואפילו גיחה לפתיחת שבוע האופנה שנערך בתל אביב, היא הצטלמה במשך מספר ימים לקמפיין החדש של "גולברי", להם היא משמשת כפרזנטורית ומיד לאחר מכן לשער מגזין "לאשה".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

עם החזרה ללוס אנג'לס, שם היא מתגוררת בשנים האחרונות עם בעלה גלעד ובנה ליעד, מצפים לה צילומי הסרט החדש "The Last Knights" של הבמאי היפני קזואקי קיריה, עם קאסט שחקנים שכולל בין השאר את קלייב אואן ומורגן פרימן. הסרט "סופרמן איש הפלדה" צפוי אף הוא לצאת ובטריילר שכבר פורסם באינטרנט היא מופיעה לצד ראסל קרואו ומגלמת את אמו של סופרמן. לצד כל אלה גם תפקיד ראשי על מסך הטלוויזיה בסדרת הדרמה "טאצ'", של רשת פוקס, לצידו של השחקן קיפר סאתרלנד.

בנוסף, בשנה האחרונה, זורר שהתה בארץ והצטלמה לסדרה "שטיסל" שתעלה ב"יס", ועוסקת בקשיי השידוך בעולם החרדי, זאת אחרי שבע שנים בהן לא שיחקה בישראל. "הגיע הזמן, כי זה חלק ממי שאני. מעניין אותי לחזור לשחק בעברית". הצעות נוספות לככב על המסך שלנו, כבר הועברו אליה ועל אף הביקוש שיש לה מעבר לים בפרויקטים עתירי תקציב ועם שחקנים ידועי שם, זורר רואה את היתרון בהפקות המקומיות: "יש לך הרבה שליטה בחומר, בגלל שכאן הגופים המסחריים לא משתלטים על העשייה, ומבחינה אמנותית יש חופש ביטוי לשחקן לבמאי שאין במקום אחר".

אז כשליבה במזרח והיא בקצה מערב, כיצד היא מתכננת לחלק את זמנה השנה? איזו תאונת עבודה קרתה לה במהלך צילומי קמפיין האופנה? ואיזו הגדרה היא הייתה רוצה לעצמה כשחקנית?

  • הלבשה קרן נתנזון ויץ - +A